Príjemné ubytovanie v blízkosti kúpelov

Voľné kapacity na leto 2020!

Prijmite pozvanie k nám do Chalupy Monika, situovanej v pokojnej časti kúpeľného mestečka Rajecké Teplice, v okrese Žilina.

Z chalupy sa môžete vybrať na turistiku či cykloturistiku po okolitej prírode Rajeckej doliny. Rajecké Teplice sú známe kúpeľné mestečko s teplými minerálnymi prameňmi s teplotou do 38 ° C. Iba 150 m od nášho ubytovania sa nachádza Vodný svet Aphrodite, s množstvom vodných atrakcii, vonkajších a vnútorných bazénov a kúpeľných procedúr. Okrem toho v Rajeckých Tepliciach nájdete aj Termálne kúpalisko Laura, Veronika, prípadne si zájdete na neďalekú krytú plaváreň a letné kúpalisko v Žiline. Za krásami prírody sa vydajte na výlet na Skalky, Poluvsianskú skalnú ihlu, Zbyňovský budzogáň, Turskú skalu, Skalné kamenné dvojkreslo, Šarkaniu dieru, Súľovské skaly, Skalnú bránu v Slopoch a veľa iných v okolí. História na Vás čaká na Lietavskom hrade, Súľovskom hrade a hrade Hričov. V zime si príjemne zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski Rajecká Lesná, Winter Park Martinky či v zdialenejšom Snowland Valčianská dolina.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v našej Chalupe Monika na prízemí objektu s celkovou kapacitou 5 lôžok. Radi u nás privítame rodinky s deťmi i menšie skupinky priateľov a známych.

Chalupa Monika disponuje vlastným vchodom a nachádza sa na prízemí. Nájdete tu dve samostatné 2-lôžkové spálne, jednu spálňu s manželskou posteľou a prístelkou na rozkladacom kresle a druhú spálňu s dvomi samostatnými lôžkami. V prvej spálni je navyše televízor s káblovým príjmom. Skvelé domáce jedlá si pripravíte v plne zariadenej kuchyni s jedálenským posedením (pre 8 osôb), rozkladacím kreslom, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a mrazničkou s chladničkou. Samozrejmosťou chalupy je aj vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, uterákmi, umývadlom, stojanom na sušenie prádla, sušičom na vlasy a samostatná toaleta. V celom objekte je hosťom dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pri objekte si hostia v letných mesiacoch posedia na terase s posedením, prípadne niečo chutné uvaria alebo ugrilujú na záhradnom krbe. Svoje bicykle a lyže si odložíte v miestnosti na to vyhradenej. V prípade potreby Vám po dohode s majiteľkou vyperieme Vašu bielizeň a zapožičiame žehličku. Autá zaparkujete priamo pri objekte. Našou prioritou je maximálne pohodlie a spokojnosť ubytovaných hostí. Veríme preto, že sa Vám u nás bude páčiť a zažijete tak pokojnú a ničím nerušenú dovolenku. Tešíme sa na Vás.