Pre skupiny, priamo na svahu Snowlandu

Unikátnosť našej horskej Chaty Monumento si musíte prísť vyskúšať sami na vlastnej koži. Chata je umiestnená v lone prírody Malej Fatry, priamo na svahu lyžiarskeho strediska Snowland vo Valčianskej doline, v rekreačnej oblasti obce Valča.

Celoročne ponúkame aj najnáročnejším klientom výborné podmienky na oddych, zábavu aj športové aktivity v Chate Monumento. Celková kapacita chaty je 24 osôb. Ubytovanie sa dá prenajať ako celok jednej väčšej skupine alebo aj po týchto ubytovacích jednotkách:

- Apartmán 1 – čo je 2-lôžková nadštandardne vybavená izba s manželskou posteľou a prístelkou,
- Apartmán 2 (rodinná izba) pre 5 osôb s dvomi spálňami – v jednej manželská posteľ, v druhej manželská posteľ a prístelka,
- Apartmán 3 pre 4 osoby s manželskou posteľou v spálni a dvomi prístelkami v obývacej miestnosti,
- Apartmán 4 – čo je 2-lôžková nadštandardne vybavená izba s manželskou posteľou a prístelkou,
- Apartmán 5 pre 9 osôb s dvomi spálňami – v jednej manželská posteľ, v druhej päť samostatných postelí a 2 prístelky na gauči v obývacej miestnosti.

Každá izba ako aj apartmán má vo svojom vybavení LCD televízor, balkón, chladničku a rýchlovarnú kanvicu. Samozrejmosťou je zakaždým kúpeľňa so sprchovacím kútom/vaňou, fénom a toaletou. V apartmánoch s obývacou miestnosťou je taktiež krb a posedenie. V chate sme mysleli aj na možnosť bezplatne sa pripojiť k našej WiFi sieti.

Nielen pri prenájme celého objektu môžete využívať priestrannú spoločenskú miestnosť s televízorom, posedením, rádiom a možnosťou vyjsť na terasu s posedením. Pri tejto miestnosti sa nachádza toaleta i kompletne vybavená kuchyňa, kde je elektrická rúra, keramická varná doska, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a hriankovač. V chate sme vyhradili priestor na odloženie lyží.

V exteriéri je pre vychutnávanie si pohľadov na okolie pripravená terasa s posedením. Využívať wellness centrum so saunou, procedúrami, vírivkou, vnútorným bazénom ako aj všetky športové možnosti (zapožičanie bicyklov, hra bowlingu, futbalu, golfu, tenisu aj stolného tenisu či rybolovu) je možné v blízkom hoteli (do 250 m). Parkovanie vozidiel je priamo na parkovisku oproti chate.

Pokiaľ ste milovníkmi romantických prechádzok, určite Vás poteší jazierko v blízkosti chaty. V zime je chata vďaka ideálnej polohe rajom pre lyžiarov či snowboardistov. Stačí si nasadiť výstroj a užívať si svahy už 20 m od dverí chaty. Lyžovať sa dá aj na Martinských holiach aj v Rajeckej Lesnej. V lete sa stredisko mení na centrum cestovného ruchu s mnohými službami. Výlety si môžete naplánovať aj na Znievsky hrad či Kuneradský zámok. Po 415 km dlhých cyklotrasách môžete poznávať jedinečnosť miestnej prírody. Tak zbaľte kufre alebo cestovné tašky a príďte do raja. Tešíme sa na Vás. Majitelia Chaty Monumento.