30 % zľava na celodenný skipass

Chata Frlička sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Snowland s ľahkým prístupom. Chata ponúka ubytovanie v dvoj a troj lôžkových izbách s celkovou kapacitou 8-10 lôžok.

K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, HI-FI vežou, kompletne zariadená kuchyňa a 2x sociálne zariadenie (sprcha, WC). Kúrenie je zabezpečené teplovzdušným krbom a elektrikou. Súčasťou je WIFI. Parkovanie možné priamo pri chate. Okolie je vhodné na turistiku a v zime na lyžovanie.

Lyžiarske stredisko SNOWLAND Valčianska dolina sa nachádza vo vzdialenosti 800 metrov. V zimných mesiacoch ponúka 4 lyžiarske vleky na upravovaných zjazdovkách s celkovou dĺžkou 4700 metrov, ktoré sú položené v nadmorskej výške 510 - 830 m n. m., novopostavenú štvorsedačkovú lanovku s dĺžkou 1320 metrov.

V letnom období je otvorená v areáli tohto vyhľadávaného rekreačného strediska požičovňa horských bicyklov a kolieskových korčúľ, tenisové kurty s umelým povrchom, paintballové a golfové ihrisko.

Ubytovanie v našej chate je ideálnym riešením najmä pre pobyty rodín s deťmi a dobrých priateľov. Chata nie je vhodná pre podnikanie hlučných osláv. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Chate Frlička!