Štýlové apartmány priamo na zjazdovke!

Vítame Vás v novopostavených Apartmánoch Valča priamo na svahu lyžiarskeho strediska Snowland vo Valčianskej doline. Ako jediný v tejto lokalite Vám poskytujeme ubytovanie v moderných apartmánoch v tesnej blízkosti zjazdovky.

Lyžiarske stredisko Snowland svojou severovýchodnou orientáciou ponúka výborné podmienky na lyžovanie a snowboardovanie. Ideálna poloha strediska na úpätí Lúčanskej časti pohoria Malá Fatra láka najmä rodiny s deťmi a partie priateľov. V rámci letných i zimných dní si tu môžete vychutnať čerstvý horský vzduch pokojnou prechádzkou aj turistikou do Valčianskej doliny či návštevou blízkeho Múzea slovenskej dediny v Martine. Len 15 km od Valče nájdete jedno z najstarších kúpeľných miest na Slovensku - Turčianske Teplice.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v piatich apartmánoch s celkovou kapacitou 27 lôžok. Tri apartmány sú situované na poschodí a dva apartmány na prízemí apartmánového domu. Apartmány sú typické svojou jedinečnou farbou (zelenou, hnedou, žltou, bordovou a bielou), kde máte na výber:

- tri 4-lôžkové apartmány - hnedý (31,11 m2), zelený (33,83 m2) a žltý (30,75 m2), každý s jednou spálňou s manželskou posteľou, televízorom a rozkladacím gaučom v obývacej izbe. Žltý apartmán je možné doplniť jednou prístelkou v obývacej izbe.
- jeden bordový 6-lôžkový apartmán s dvomi spálňami, jedna s manželskou posteľou a jedna s dvomi samostatnými posteľami, televízorom a rozkladacím gaučom v obývacej izbe (34,98 m2).
- jeden biely 8-lôžkový apartmán s dvomi spálňami s manželskými posteľami, televízorom a dvomi rozkladacími gaučami v obývacej izbe (65,71 m2).

Každý z apartmánov disponuje vlastnou obývacou izbou s televízorom so satelitným pripojením, rádiom a pohodlným gaučom, ktorý po rozložení slúži pre prespanie 2 osôb. Obývacia izba je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a Vy tu tak môžete spojiť príjemné s užitočným, čiže uvariť si chutné jedlo na sklokeramickej varnej doske a vychutnať si ho za štýlovým jedálenským posedením. Ku každému apartmánu prináleží vždy jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby je Vám zadarmo k dispozícii aj detská postieľka. Samozrejmosťou je tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí apartmánového domu môžu hostia využiť lyžiareň - každému z apartmánov prislúcha jedna uzamykateľná samostatná miestnosť na lyže. Parkovanie áut je zabezpečené pri apartmánoch, počas zimy však príjazdová cesta križuje zjazdovku, svoje autá tak v tomto období pokojne zaparkujete na parkovisku vzdialenom od apartmánov približne 150 m. S batožinou Vám veľmi radi pomôžeme.

V apartmánoch nie je recepcia, preto Vás prosíme o dodržiavanie nasledovných časov:
- Nástup na ubytovanie je možný od 14:00 do 17:00.
- Odchod z ubytovania je možný od 09:00 do 10:30.

Veríme, že sa v našich apartmánoch budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť vrátite. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov