Novopostavený zrub 200 m od zjazdovky

Zrub Jánošík leží v obci Valča, ktorá je známa lyžiarskym strediskom Snowland Valčianska dolina. V centre doliny sa nachádza práve naše ubytovacie zariadenie (200 m od vleku).

Náš moderne vybavený Zrub Jánošík disponuje kapacitou 10 miest. Srdcom zrubu je spoločenská miestnosť s veľkým gaučom, televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a menším detským kútikom s hračkami. Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou. Kuchyňa je plne vybavená - súčasťou je sklokeramická varná doska, elektrická rúra, zabudovaná chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a umývačka riadu. Veľký jedálenský stôl so stoličkami určite nebude na škodu. Prízemie zrubu dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie zrubu tvoria tri spálne - dve 3-lôžkové (manželská posteľ, jedno lôžko a balkón) a jedna 4-lôžková (manželská posteľ a poschodová posteľ). Aj preto je ubytovanie ideálne pre rodiny s deťmi a skupinku priateľov. Na poschodí je taktiež kúpeľňa s vaňou a toaletou. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Po vstupe do zrubu objektu sa ocitnete v chodbe, pri ktorej je k dispozícií lyžiareň. U nás využijete aj detskú postieľku a vysokú stoličku. Zaparkovať Vaše vozidlá môžete priamo pri zrube - máme až tri parkovacie miesta. V zime sú však potrebné snehové reťaze. Už si predstavujete, ako trávite Váš vzácny čas u nás? Príďte. My sa na Vás tešíme!

Necelých 200 m od nášho ubytovania sa nachádza reštaurácia, požičovňa lyží a príslušenstva, škola lyžovania, zimné klzisko, korčuliarska dráha, golfové ihrisko aj paintball. Určite potešia aj tenisové kurty a adrenalínový zjazd na terénnych kolobežkách. Taktiež odporúčame člnkovanie na jazere alebo wellness v blízkom hoteli (sauna, vírivka). Región ,,Turčianska záhrada" sa vyznačuje množstvom príležitosti na turistiku (napríklad Martinské hole, Kľačianska Magura, Borišov, Chleb). K tipom na výlet navrhujeme aj Spa & Aquapark Turčianske Teplice či rybníky Brčná (vhodné na športový aj hobby rybolov).