.

Novo-zrekonštruovaná Chata Partizán je situovaná uprostred malebnej prírody Nízkych Tatier, v srdci Jánskej doliny. Vďaka svojej výbornej polohe ako aj modernému a štýlovému zariadeniu predstavuje jedinečné miesto pre strávenie skvelého pobytu naplneného vynikajúcim relaxom a neutíchajúcou rodinnou atmosférou.

Veľmi blízko to máte k miestnemu termálnemu kúpalisku Liptovský Ján, prírodnému kráteru "Kaďa" s termálnou liečivou vodou či očarujúcej Stanišovskej jaskyni. Navštíviť sa rozhodne oplatí aj neďaleký aquapark Tatralandia, termálne kúpalisko Gino Paradise Bešeňová, Liptovskú Maru s ponukou rôznych vodných športov ako aj dvojicu známych demänovských jaskýň. V zime si výborne zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Ski Opalisko - Závažná Poruba, Ski Žiarce - Pavčina Lehota alebo Jasná - Nízke Tatry.

Chata Partizán je moderne zrekonštruovaná chata, ktorá je ideálna najmä pre rodinky s deťmi alebo skupiny priateľov a známych, ktorým ponúka na spanie spolu až 22 lôžok.

Na prízemí chaty je umiestnená štýlová spoločenská miestnosť s krbom, rohovým gaučom, televízorom, barom a pípou na pivo. Táto miestnosť je zároveň prepojená s bohato vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastných jedál. Vo výbave kuchyne je Vám k dispozícii indukčná varná doska, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač, umývačka riadu a kuchynský inventár. Súčasťou prízemia chaty sú rovnako dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou ako aj jedna ďalšia samostatná toaleta.

Na 1. poschodí chaty je pre Vás pripravená druhá spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, gaučovým posedením (s možnosťou rozloženia do dvojlôžka) a prístupom na veľkú letnú terasu s vonkajším posedením. Nachádzajú sa tu aj 3 spálne. Jedna je 2-lôžková izba s manželskou posteľou, druhá je 3-lôžková izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, tretia je detská izba s poschodovou posteľou, rozkladacím gaučom pre prespanie dvoch osôb a detským kútikom s hračkami. Aj súčasťou tohto poschodia je jedna samostatná toaleta.

Na 2. poschodí chaty sú umiestnené zvyšné 4 spálne. Dve z nich sú 2-lôžkové izby s manželskou posteľou. Tretia je 3-lôžková izba s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a prístupom na balkón. Štvrtá spálňa je 4-lôžková s dvomi manželskými posteľami. V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vynikajúco oddýchnuť si môžu hostia aj v exteriéri chaty, kde nechýba vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Rodinky s deťmi ocenia detské hojdačky, šmýkačku či pieskovisko. Príjemnú atmosféru tu dotvára aj zurčanie priľahlého potoka Štiavnica. Parkovanie áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty