Štýlová chata s krbom pod Chopkom!

Chata Chopok predstavuje modernú horskú chatu nachádzajúcu sa pod hrebeňom Nízkych Tatier, na okraji malebnej obce Bystrá. Vďaka ideálnej polohe chaty v pokojnom prostredí na okraji lesa a zároveň v blízkosti vyhľadávaného rekreačno-lyžiarskeho strediska Tále predstavuje celoročne výbornú voľbu pre všetkých milovníkov aktívneho oddychu ako aj skvelého relaxu. Na svoje si tu prídu všetci milovníci príjemných turistických prechádzok, ako aj vysokohorských a cyklistických túr nádhernou okolitou prírodou Nízkych Tatier.

Veľmi blízko to budete mať aj do blízkeho wellness centra a reštaurácie, k majstrovskému golfovému ihrisku Grey Bear, či do krásnej Bystrianskej jaskyne. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj jazdením na koni, hubárčením alebo zberom lesných plodov. V zimnom období si tu vychutnáte výbornú lyžovačku. Na výber budete mať služby viacerých blízkych lyžiarskych stredísk ako Ski centrum Mýto pod Ďumbierom (500 m), Ski Tále (1 km), Čertovica (6 km) alebo Jasná - Chopok (7 km).

Počas celého roka Vám Chata Chopok ponúka ubytovanie vo vyššom štandarde pre 7 až 9 osôb. Prízemie chaty je tvorené priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbom, LCD televízorom so satelitom a pohodlným rozkladacím gaučom (s možnosťou prespania pre dve osoby), ktorá je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Vo výbave kuchyne môžete na prípravu vlastných jedál využívať keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný kuchynský riad. Schodiskom sa dostanete na poschodie chaty, kde sú pre Vás pripravené tri útulné spálne, dve 2-lôžkové izby a jedna 3-lôžková izba. Pre zaistenie komfortu hostí je poschodie rovnako ako aj prízemie chaty dovybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Pri chate nechýba vonkajšie posedenie na terase s možnosťou grilovania. Príjemnú atmosféru tu dotvára aj horský potok, tečúci v tesnej blízkosti chaty. Parkovanie Vašich áut je zaistené na vyhradenom parkovisku priamo pri ubytovaní.

Doprajte si komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate, nachádzajúcej sa uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier, so zaistenými bohatými možnosťami voľnočasových aktivít v každom ročnom období. Rezervujte si pre seba, rodinu a svojich známych Chatu Chopok ešte dnes. Tešíme sa na Vás!