Moderná chata v pokojnom prostredí lesa

Pozývame Vás stráviť nezabudnuteľné chvíle do Chaty Bačova skala, ktorá je situovaná v jednej z najkrajších dolín na Liptove - Jánskej doline, pri Liptovskom Jáne, nachádzajúcej sa na hranici Národného parku Nízke Tatry. Nádherná okolitá príroda a šum zurčiaceho potôčika, pretekajúceho popri chate, urobia Vašu dovolenku jedinečnou.

Výletom po cyklistických a turistických chodníkoch spoznáte krásu tohto kraja. Úžasné sú taktiež aj prírodné podzemné úkazy Stanišovskej jaskyne alebo najdlhší systém Demänovských jaskýň. V blízkosti môžete objavovať silu termálnej liečivej vody v Kúpalisku Liptovský Ján a účinky prírodného prameňa "Kaďa". Rovnako si oddýchnete v bazénoch aquaparku Tatralandia, Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová či zaplávate si v Liptovskej Mare s bohatou ponukou vodných aktivít. V zime si zalyžujete v známych lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry, Ski centrum Opalisko, Ski centrum Čertovica ako aj v miestnom Ski Javorovica - Liptovský Ján.

Ubytovať sa v Chate Bačova skala je možné celoročne s maximálnou kapacitou pre 10 hostí. Chatka je tým pravým miestom na oddych, regeneráciu tela i mysle či zábavu pre rodinky s deťmi ako aj skupinku priateľov a známych.

Priamo po zaparkovaní áut na lúke pri chate sa dostanete na prízemie, v ktorom je Vám k dispozícii štýlová obývacia miestnosť s robustným krbom a východom na slnečnú terasu s posedením. Táto miestnosť je prepojená s kompletne vybavenou kuchynkou (el. spotrebičmi a kuchynským riadom) s jedálenským sedením. Prízemie dotvára jedna 4-lôžková spálňa s manželskou a poschodovou posteľou, samostatná toaleta a kúpeľňa so sprchovacím kútom, dvoj-umývadlom a fénom na vlasy. Na poschodí chaty sa nachádzajú dve spálne - jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a detskou postieľkou, druhá 4-lôžková so štyrmi samostatnými lôžkami a navyše dvomi vysúvateľnými prístelkami. Zabezpečené je takisto bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri ubytovania môžete využívať terasu s vonkajším posedením, gril, kotlík, ohnisko, vonkajší krb i záhradnú hojdačku. Zabavíte sa pri hre futbalu, šípok ako aj s hračkami, určenými pre Vaše ratolesti. Ak si chcete oddýchnuť od hektického života, množstva uponáhľaných situácii vo Vašich rýchlo plynúcich dňoch a rôznych pracovných povinností, Chata Bačova skala je práve to, čo ste hľadali. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi