Loading

Chaty v Štúrove

(19 objektov + 2 objekty v okolí 25 km)

Central Park 2

Malá nad Hronom, v obci / v meste
Super cena! Bazén,volejbal,ihrisko,výčap

Chaty BEZE

Štúrovo, v obci / v meste, v areáli kúpaliska
V areáli Vadaš, termíny na 2020!!!!

Chata Rose Cottage Kovačov pri Štúrove

Chľaba, v rekreačnej oblasti, v chatovej osade
Zľava až 20% na týždeň v auguste

Chaty Klaudia

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, pri vode
Ubytovanie priamo v areáli kúpaliska!

Chatky Mercineri Vadaš

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Priamo v areáli kúpaliska Vadaš!

Chata Jámbi

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Ubytovanie priamo v areáli kúpaliska

Rekreačné ubytovanie v Štúrove

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Najvýhodnejšie ubytovanie v Štúrove !

Rekreačný dom Solar

Štúrovo, v obci / v meste
Ubytovanie blízko termálneho kúpaliska

Dovolenkový domček Danieli Štúrovo

Štúrovo, v obci / v meste, v centre mesta
Pokojné ubytovanie blízko kúpaliska!

Chata Liana

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Areál kúpaliska, blízko bazénov!
1 - 21 / 21

Chaty Štúrovo

Chaty Štúrovo 1

Štúrovo - známe nielen vďaka termálnemu kúpalisku

Plánujete letnú dovolenku s rodinou a priateľmi niekde, kde je príjemne teplo, kde si do sýtosti užijete slnečnú lúče a stabilné počasie? Nechce sa Vám ďaleko cestovať a vážne by ste po celom roku potrebovali trochu pokoja a súkromia? Vyberte sa do Štúrova. Najteplejšie mesto Slovenska je zárukou príjemného počasia.

Voda Termálneho kúpaliska Vadaš a množstvo atrakcií sa postarajú o príjemný aktívny oddych. Priaznivý účinok na telo aj dušu bude mať pobyt vo wellness centre, ktorého interiér je inšpirovaný prírodou. Termálna voda s obsahom minerálov, viaceré sauny, svetelná a zvuková terapia prospešne zapôsobia na Vaše zdravie.

Oči zasa poteší výhľad na Ostrihomskú baziliku. Do tela si dáte v plaveckom bazéne alebo na krytej plavárni. Vodné atrakcie vyskúšate v zážitkovom či perličkovom bazéne. Najmenší sa vybláznia v detskom bazéne. Ak si neviete predstaviť letnú dovolenku bez morských vĺn, ste tu správne. V bazéne s vlnobitím sa budete cítiť ako pri mori. Farebné, adrenalínové, zábavné - také sú tobogany v toboganovom parku. Dosýtosti sa tu odreagujú teenageri aj dospelí účastníci dovolenky.

Chaty Štúrovo 2

Chaty v areáli kúpaliska Vadaš a okolí

Ubytovanie priamo v areáli kúpaliska má svoje čaro a nesporné benefity. K bazénom to máte na skok a môžete si dosýtosti užívať všetky atrakcie. V areáli kúpaliska máte k dispozícii chaty rekreačné domčeky rôznych veľkostí. Poskytnú Vám dostatok súkromia pri rodinnej dovolenke aj pri pobyte s priateľmi.

Ak máte chuť stráviť dovolenku obklopení prírodou, vyberte si chatu v Kováčovských kopcoch. Pohoda, upokojujúce výhľady, rybolov, turistika, cyklistika a viacero druhov vzácnych rastlín a živočíchov. K tomu atmosféra chaty a grilovačka do neskorých nočných hodín. Aj takto môže vyzerať pobyt na chate neďaleko Štúrova.

Nech si už vyberiete chatu v lese, v meste alebo priamo na Termálnom kúpalisku Vadaš, nezabudnite sa porozhliadnuť po okolí. Priamo v meste Vás čaká kultúra aj história. Z hladiny Dunaja si počas okružnej plavby obzriete okolie. Stačí sa loďou alebo cez most dostať na druhý breh tejto rieky a ste v Maďarsku. Spoznajte Ostrihom, jeho pamiatky aj históriu. Užite si naplno príjemný ruch a atmosféru tohto mesta.

Chaty Štúrovo 3

Chaty v Štúrove a ich výhody

Ubytovanie v chate má svoju atmosféru, má svoj štýl a svojho ducha. Blízkosť atrakcií je nesporným benefitom. Pohodlie a súkromie určite poteší. Chaty sú výbornou voľbou na dovolenku pre celú rodinu aj pre partiu kamarátov. Priestor určený len pre Vám bude dostatočný pre všetky plánované aktivity. Parkovacie miesto v blízkosti je samozrejmosťou. Možné je aj ubytovanie s domácim zvieratkom.

Rodiny s deťmi poteší detské ihrisko. Príjemnú atmosféru teplých letných večerov umocní posedenie na terase spojené s príjemnou debatou vo dvojici alebo v kruhu najbližších. Chladený drink doplnený vôňou vlastnoručne ugrilovaných chuťoviek - aj takto vonia a chutí dovolenka v chate v Štúrove.

Iné možnosti ubytovania v Štúrove

Chaty však nie sú jediným typom ubytovania v Štúrove. Lacné ubytovanie s rodinnou atmosférou predstavujú apartmány priváty. Maximálny komfort Vám ponúknu hotely s komplexnou ponukou služieb. Zlatou strednou cestou sú penzióny, v ktorých sa spája komfort a pestrá škála služieb s rozumnou cenou. Ponuka ubytovania v Štúrove je rôznorodá. Stačí si ujasniť, čo Vám Vašu dovolenku maximálne spríjemní.

Štúrovo je miestom, kde prežijete plnohodnotnú dovolenku bohatú na zážitky. Je len na Vás, či strávite celý čas vo vode a na atrakciách vo vodnom parku alebo sa budete venovať turistike, jazde na bicykli alebo spoznávaniu histórie okolitého regiónu. Rovnako aj ak ochutnáte miestne produkty počas vínnej cesty. Je len na Vás, ako si užijete slnečné dni, ktoré Vás v Štúrove čakajú.