Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Chatky TOKIMA sa nachádzajú v príjemnej a pokojnej časti kúpeľného mestečka Štúrovo. Ak uvažujete o dovolenke v Štúrove, v peknom tichom prostredí so záhradou s možnosťou grilovania a opekania a navyše za prijateľné a rozumné ceny, srdečne Vás u nás privítame.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie v troch samostatných ekodomoch s vlastnými vchodmi a celkovou kapacitou pre 16 osôb. K výbave chatiek patrí televízor, plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Kapacita jednotlivých ekodomov je nasledovná:

- Ekodom 1 je vhodnejší pre väčšiu skupinu hostí. Pohodlne sa v ňom ubytuje 7 osôb v jednej trojlôžkovej a jednej štvorlôžkovej spálni.

- Ekodom 2 disponuje kapacitou 5 lôžok, pričom je zložený z jednej dvojlôžkovej a jednej trojlôžkovej spálne.

- Ekodom 3 je vhodný pre pobyt 4 osôb v jednej 4-lôžkovej spálni.

Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára spoločný pekne upravený dvor s možnosťou posedenia v záhradnom altánku a grilovania na záhradnom krbe. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené pri ubytovaní, resp. priamo vo dvore. Výborným benefitom ubytovania je taktiež tesná blízkosť k železničnej a autobusovej stanici. Tešíme sa na Vašu návštevu.