Rodinná dovolenka priamo v areáli Vadaša

Chata Kaktus je situovaná priamo v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove, v jeho novej časti Westend. Vďaka vynikajúcej polohe ubytovania si tak u nás môžu hostia dosýta vychutnávať počas celého pobytu skvelý oddych v termálno-relaxačných bazénoch kúpaliska ako aj v jeho tobogánovom svete. V areáli kúpaliska tak budete mať k dispozícii spolu až 7 vonkajších a 2 kryté bazény, medzi nimi aj masážny bazén, vonkajší sedací bazén či obrovský bazén s umelým vlnobitím tzv. slovenským morom, ktorý je svojho druhu najväčší na celom Slovensku.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v 6 kompletne zariadených štúdiách, ktoré sú súčasťou Chaty Kaktus, disponujúcou celkovou kapacitou 24 osôb. Každé zo štúdia je prispôsobené pre pohodlné ubytovanie 2 až 4 osôb. K dispozícii je Vám v ňom vždy jedna manželská posteľ, rozkladacia pohovka s možnosťou pohodlného prespania pre dve osoby a plne zariadený kuchynský kút s elektrickým varičom, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou všetkých štúdií je rovnako televízor a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Taktiež je hosťom k dispozícii WiFi pripojenie na internet za poplatok 5 eur/týždeň.

Na poschodí chaty môžu ubytovaní hostia využívať menšiu terasu s vonkajším posedením. Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri využívaní záhradného krbu či na veľkej spoločnej terase s posedením, umiestnenej na prízemí ubytovania. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravenú veľkú trampolínu a šmýkačku. V cene ubytovania majú hostia už zahrnutý poplatok za vstup na kúpalisko, posteľné prádlo, parkovanie na vlastnom parkovisku chaty, upratovanie štúdií (pred a po odchode), rekreačný poplatok obci či využívanie krbu, trampolíny a šmýkačky.

Okrem vychutnávania si kúpaliskových atrakcií (motokárová dráha, minigolf, tenis/stolný tenis, jazda na koni a motorkách, detské ihrisko, kolotoče, rybolov, vodné bicyklovanie a člnkovanie) si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť aj návštevou neďalekého kaštieľa Belá (8 km), historického mesta Ostrihom (2 km) alebo príjemnými turistickými prechádzkami okolitou prírodou Štúrova. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.