volný termín 31 .8.2019

Penzión Afrodita sa nachádza na juhu Slovenska, v známom kúpeľnom meste Štúrovo neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v príjemnom prostredí v samostatných dvoj, troj a štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a zariadeným kuchynským kútom.

Na pochodí ubytovania sú tri dvojlôžkové izby a jedna trojlôžková izba. Každá izba má vlastný kuchynský kút (chladnička, jednoplatnička, rýchlovarná kanvica, základný riad), kúpeľňu s toaletou a televízor.

Prízemie tvori trojlôžková izba s kompletne zariadeným kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Nechýba ani televízor. Tiež je tu päťlôžkový apartmán so spálňou s televízorom, veľkou zariadenou kuchyňou a priestrannou kúpeľňou so sprchou a toaletou.

Zároveň Vám ponúkame ubytovanie v dvoj a štvorlôžkovej izbe v priľahlej budove. Izby majú vlastný televízor, kuchynský kút a sociálne zariadenie (sprchovací kút, toaleta).

Priamo v areály penziónu máte k dispozícii osvetlené parkovisko. Relaxovať môžete v priestrannom altánku so záhradným grilom a kotlíkom. Deti sa zatiaľ zahrajú na rozľahlom trávnatom dvore s dreveným domčekom, šmýkačkou, hojdačkou, preliezačkou, pieskoviskom a množstvom ďalších hier ako je stolný futbal, mini - biliard, nafukovací boxovací vak a podobne. V celom objekte je k dispozícii WiFi pripojenie na internet zadarmo. Ubytovanie je vhodné hlavne pre rodiny, páriky, seniorov, skupiny a školské výlety.

Skratka ponúkame príjemný oddych v prostredí plnom zelene, kvetov a záhradných atrakcií. Na svoje si príde skutočne každý hosť.