Len 5 minút pešou chôdzou od kúpaliska!

Garni hotel St. Florian*** je situovaný priamo v centrálnej časti mestečka Štúrovo na južnom Slovensku, ktoré je známe najmä pre jeho rekreačný komplex Vadaš s termálnym kúpaliskom a zábavnou zónou (vzdialený len 5 minút pešej chôdze od ubytovania). Spríjemniť Vašu dovolenku si tu môžete rôznymi oddychovými aktivitami ako jazdou na koni, hraním minigolfu, rybolovom, člnkovaním a jazdením na vodných bicykloch. Milovníci tenisu alebo plážového volejbalu či futbalu si tu spolu s nadšencami adrenalínovej zábavy (štvorkolky, motokáry) prídu na svoje. Vďaka výbornej polohe hotela si naši hostia môžu dosýta užívať romantické prechádzky popri Dunaji a zároveň vychutnávať nádherný výhľad na ostrihomskú katedrálu.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Garni hoteli St. Florian s celkovou kapacitou pre 26 - 33 osôb. Hosťom sú tu k dispozícii klimatizované dvojlôžkové a trojlôžkové izby s balkónom (niektoré s možnosťou jednej prístelky), ako aj jeden špeciálny priestranný apartmán s vlastným vchodom, vhodný pre 2 až 4 osoby. V tomto apartmáne sa nachádza okrem manželskej postele aj rozkladacia pohovka, ktorú je možné využiť ako prístelku pre dve osoby. Súčasťou každej hotelovej izby ako aj apartmánu je televízor a vlastná kúpeľňa s toaletou. V celom objekte majú ubytovaní hostia zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí hotela sa nachádza recepcia s barom, spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, posedením a detským kútikom s hračkami, kde si môžete s rodinou či priateľmi príjemne oddýchnuť a pri chutnom vínku, pivku či kávičke sa v kľude porozprávať. Vo vonkajšej časti ubytovania je Vám taktiež k dispozícii priestranný altánok s terasou a posedením. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku priamo pri hoteli.

Doprajte si počas Vašej dovolenky v Štúrove kvalitné ubytovanie v kombinácií so širokými relaxačnými a kúpeľnými možnosťami nášho mestečka. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá