Loading

Priváty v Štúrove

(1 objekt)

Rodinný dom KARP

Štúrovo, v obci / v meste, v centre mesta
Tiché prostredie s množstvom zelene
1 - 1 / 1

Priváty Štúrovo

Priváty Štúrovo 1

Štúrovo - zaujímavosti a atrakcie

Južné Slovensko láka dovolenkárov predovšetkým v letných mesiacoch. Jednou z najobľúbenejších lokalít je Štúrovo. Priazni návštevníkov sa teší vďaka svojej polohe, ktorá z neho robí najteplejšie mesto na Slovensku. Vinohrady, zelené lesy, jemne zvlnený terén, voda a množstvo slnečných dní sú zárukou zážitkov, na ktoré tak ľahko nezabudnete.

Najväčším lákadlom je Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove. Málokto obíde pri svojej návšteve regiónu túto atrakciu. Každý si tu totiž nájde niečo pre seba. Milovníci relaxu si oddýchnu vo wellness centre. Fanúšikovia pohybu si do sýtosti zaplávajú v plaveckom bazéne alebo v bazénoch na krytej plavárni. Toboganoví nadšenci majú na výber vodné šmýkačky a tobogany rôznej náročnosti.

Na turistiku sa pokojne vyberte do Kováčovských kopcov. Nájdete tam veľa zaujímavej fauny, flóry a príjemné trasy na prechádzku aj cykloturistiku. Zo Štúrova to máte doslova na pár krokov aj do Maďarska. Prejdite cez Most Márie Valérie a ocitnete sa priamo v Ostrihome.

Priváty Štúrovo 2

Ubytovanie v súkromí v Štúrove

Ak si aj počas dovolenky potrpíte na rodinnú atmosféru a preferujete nízku cenu ubytovania, zvoľte si ubytovanie v súkromných rekreačných domčekoch či apartmánoch. Ubytovať sa môžete priamo v areáli kúpaliska, v centre mesta aj v jeho okrajových častiach.

Ak sa ubytujete v bezprostrednej blízkosti Termálneho kúpaliska Vadaš Štúrovo, budete mať na dosah relaxačné, zážitkové aj plavecké bazény pre všetky vekové kategórie. Najmenší sa zabavia v detskom zážitkovom bazéne, milovníci relaxu v sedacom bazéne alebo v bazénoch s vodnými atrakciami. Aktívnejší si zasa prídu na svoje v plaveckom bazéne v exteriéri alebo na krytej plavárni. Ako pri mori sa určite budete cítiť v bazéne s vlnobitím.

Zábavou vo vode to však v Štúrove nekončí. Na suchu si prídu na svoje hlavne deti. Zážitky z autodromu, kolotočov, vláčika či detského kútika im určite vylepšia prázdniny. Ak sa rozhodnete pre privát v centre mesta, nevynechajte návštevu Mestskej galérie Júliusa Bartu alebo Mestského múzea. Dajte si kávu v niektorej z miestnych kaviarní a pokochajte sa výhľadom na Ostrihomskú baziliku.

Pokiaľ túžite po súkromí a nerušenej pohode, vyberte si privát v okrajových častiach Štúrova. Odtiaľ môžete vyrážať nielen za vodnou zábavou na kúpalisko, ale aj za dobrodružstvom a športom v prírode.

Priváty Štúrovo 3

Ubytovanie v súkromí je príjemnou a lacnou verziou ubytovania. Budete sa tu cítiť ako doma. K dispozícii máte vybavenú ubytovaciu jednotku blízko najzaujímavejších atrakcií. Osobný prístup majiteľov, ktorí Vám ukážu najzaujímavejšie miesta okolia, býva tiež príjemným benefitom.

Priváty ponúkajú vybavenosť kuchynkousociálnymi zariadením. WiFi pripojenie, televízor a parkovacie miesto sú tiež zvyčajne súčasťou vybavenia. Vhodné sú pre dospelých aj rodiny s deťmi. V ponuke nájdete ubytovanie v súkromí, kde môžete tráviť aj dovolenku so svojim domácim miláčikom. Ak plánujete pobyt s deťmi, porozhliadnite sa po priváte s detským ihriskom. Večer Vám spríjemní možnosť posedenia na terase alebo v záhrade. Ak máte radi letné grilovanie, vyberajte privát, ktorý má exteriérový gril alebo ohnisko.

Iné možnosti ubytovania v Štúrove

Štúrovo, ako mimoriadne obľúbená destinácia letnej dovolenky na Slovensku, ponúka širokú škálu ubytovacích možností. Súkromie poskytnú chaty a chalupyApartmány nájdete roztrúsené po celom meste, takže ich ponuka je skutočne pestrá.

Zlatou strednou cestou medzi ubytovaním v apartmánoch a v hotelochpenzióny. Pre tento typ ubytovania sa rozhodnite, ak preferujete pobyt s raňajkami a službami, ktoré sú blízke ubytovaniu hotelového typu.

Štúrovo a jeho vodný park netreba asi nikomu bližšie predstavovať. Služby na vysokej úrovni, viacero atrakcií, príjemné počasie a množstvo zaujímavostí v užšom aj širšom okolí. To je to, čo z neho robí miesto nezabudnuteľnej letnej dovolenky na Slovensku.