V krásnom prostredí s vonkajším bazénom

Penziónový domček Emese je situovaný v príjemnom prostredí malebnej obce Búč, nachádzajúcej sa v najjužnejšej časti Slovenska. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu a rekreácie. Spríjemniť Váš pobyt si môžete príjemnými prechádzkami k ramenu Dunaja, jazdou na koni priamo v obci, rybolovom na blízkom jazere či relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska v Patinciach (15) a Štúrove (18 km).

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné ubytovanie v samostatnom rekreačnom domčeku s celkovou kapacitou 12 až 18 osôb. Ubytovanie je vhodné rovnako pre rodinky s deťmi ako aj páriky či väčšie skupiny hostí. K dispozícii u nás máte 5 útulne zariadených izieb s televízorom, rádiom, bezplatným WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch dvojlôžkových izieb (s možnosťou využitia detskej postieľky), dvoch dvojlôžkových izieb s dvomi prístelkami a jednej väčšej štvorlôžkovej izby s dvomi prístelkami. Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom a spoločenskými hrami. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa, ktorá je vybavená okrem kompletného kuchynského príslušenstva aj plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, hriankovačom, toasterom a chladničkou s mrazničkou. Ubytovaní hostia môžu využívať aj kvalitné služby reštaurácie Mlyn, nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti ubytovania - len 20 metrov.

Záhradná časť ubytovania je plne prispôsobená pre relax a oddych hostí. Pripravený pre Vás je tu veľký vonkajší bazén s lehátkami (8x4 metrov), záhradná hojdačka, stolný tenis a krytá terasa s posedením. Nechýba tu ani záhradný krb s možnosťou grilovania a kotlík na prípravu chutného kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť na pieskovisku, hojdačkách či v detskom kútiku s hračkami. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.