Apartmány priamo na kúpalisku Vadaš!

Rekreačná chata Štúrovo je situovaná priamo v areáli známeho termálneho kúpaliska Vadaš, v bezprostrednej blízkosti prírodného jazera, s možnosťou nie len vodného bicyklovania a člnkovania, ale aj skvelého rybolovu. Výborná poloha chaty len 150 metrov od najväčšieho bazénu s umelým vlnobitím na Slovenku - Lagúny (s rozlohou 3800 m2) a v obklopení množstva iných atrakcií obľúbeného kúpaliska Vadaš, je zárukou dovolenky plnej dokonalého relaxu, odpočinku a aktívneho oddychu. Samotné umiestnenie chaty v príjemnom tichom prostredí s výhľadom na jazero a zároveň baziliku v Ostrihome je priam ideálne pre trávenie romantických pobytov vo dvojici a dovoleniek v kruhu rodiny a priateľov.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v samostatnej rekreačnej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 18 osôb. Keďže je chata dispozične rozdelená na 4 samostatné kompletne vybavené apartmány, ubytovanie v nej je vhodné nie len pre väčšie skupiny návštevníkov ale aj pre jednotlivé páry, menšie skupiny priateľov a rodiny s deťmi.

Pripravená sú tu pre Vás 2 apartmány s kapacitou 5 lôžok, nachádzajúce sa na prízemí chaty, ako aj ďalšie 2 podkrovné apartmány s kapacitou 4 lôžok. Súčasťou každého apartmánu je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet, otočný ventilátor a vlastná kúpeľňa s toaletou. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je taktiež plne vybavená kuchynská časť s jedálenským posedením. Na prípravu vlastného stravovania v nej môžete využívať elektrický varič, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mikrovlnnú rúru a kompletné kuchynské príslušenstvo s riadmi.

Pre zabezpečenie súkromia a pohodlia hostí disponuje každý z apartmánov vlastným vchodom, sedením na terase a parkovacím miestom priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi