Len 200 metrov od kúpaliska Vadaš

Apartmánový dom Nap sa nachádza v kúpeľnom meste Štúrovo pri termálnom kúpalisku len 200 metrov od vstupnej brány Westend - areálu termálneho kúpaliska Vadaš. Hosťom ponúkame ubytovanie v 2, 3 a 4 lôžkových izbách s kapacitou 26 lôžok.

Dvojlôžkové izby ponúkajú nasledovné vybavenie: manželská posteľ, LED televízor, vlastná kúpeľňa (sprchovací kút, toaleta). Kuchynský kút sa nachádza na konci spoločnej chodby. Je vybavený chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a varičom. Izby majú spoločný vchod.

Trojlôžkové izby hosťom ponúkajú nasledovné vybavenie: manželská posteľ a samostatné lôžko, LED televízor, vlastný kuchynský kút v izbe (chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, varič, umývadlo). Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa (sprchovací kút, toaleta). Izby majú spoločný vchod.

Štvorlôžkové izby disponujú manželskou posteľou a dvomi samostatnými posteľami. Samozrejmosťou je LED televízor, kuchynský kút (mini chladnička, rýchlovarná kanvica, varič, mikrovlnka, umývadlo). Nechýba ani vlastná kúpeľňa (sprchovací kút, toaleta). Tieto izby majú samostatný vchod.

V areáli ubytovania je vonkajší altánok, záhradný krb, možnosť opekania a grilovania. Posedieť si môžete aj na terasách. Pre najmenších sme pripravili hojdačky a pieskovisko, trampolínu a šmýkačku. Parkovanie je zabezpečené v areáli objektu.