Štýlové ubytovanie s výhľadom na Dunaj

Srdečne Vás vítame v Dome Marhula! Nachádza sa priamo pri hrádzi rieky Dunaj v meste Štúrovo! Ideálna poloha Vás poteší množstvom aktivít aj príjemným oddychom.

S radosťou Vás ubytujeme v letnom období od 14.4. do 30.9. s celkovou kapacitou 10 lôžok. Na svoje si u nás prídu rodiny s deťmi, skupiny priateľov, seniori aj páry.

Dom Vás uvíta dvomi 2-lôžkovými spálňami s prístelkou a jednou 2-lôžkovou spálňou, kuchyňou, dvomi kúpeľňami s toaletou a krásnou krytou terasou s posedením v štýle pivného setu. Dve spálne ponúkajú oddych napríklad aj pri pozeraní televízora so satelitným príjmom. V kuchyni využijete elektrickú rúru, keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mrazničku a jedálenské posedenie.

Najkrajším prvkom v našom dome je nepochybne prístup na terasu rovno z kuchyne. Krásna krytá terasa Vás príjemne prekvapí pohodlným sedením na pivnom sete, kde budete tráviť nádherné letné večery so svojimi priateľmi. Súčasťou domu sú aj dve kúpeľne so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy a toaletou. V celom objekte máte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér domu umožňuje napríklad aj využitie grilu a ohniska. Takisto je možné zapožičať si rakety na bedminton, k ktorými si zašportujete priamo na kúpalisku! V cene ubytovania je zahrnuté aj parkovanie priamo pri ubytovaní.

V areáli kúpaliska Vadaš Thermal resort Štúrovo, vzdialenom cca 1 km, nájdete bohaté možnosti prežitia príjemnej dovolenky. Pripravených je tu pre Vás 6 vonkajších bazénov, toboganový park ako aj krytá plaváreň. Milovníci športu sa zabavia pri hre futbalu, plážového volejbalu, tenisu, wakeboardingu alebo aquazorbingu. Deti sa skvelo vybláznia na detskom ihrisku plnom rôznych atrakcií alebo na nafukovacích hradoch. Po týchto rôznych aktivitách dobre padne osvieženie v miestnych reštauráciách a baroch alebo romantická prechádzka mestom. Turisti sa potešia vyhliadkou Skaly v pohorí Burda.

Dom Marhula sa nachádza v tesnej blízkosti rieky Dunaj s výhľadom na Ostrihomskú baziliku a most Márie-Valérie. Priamo z areálu je možné prejsť na hrádzu Dunaja.

Veríme, že práve u nás prežijete tú pravú vysnívanú dovolenku, na ktorú budete neustále spomínať. Tešíme sa na Vašu návštevu v Dome Marhula!