Loading

Ubytovanie Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove

(89 objektov v okolí 25 km)
Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove

Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove

Štúrovo

Rozmýšľate nad dovolenkou a šéf vám dal podmienku, aby ste v prípade núdze boli k dispozícii? Nič vám nebráni vybrať si lokalitu na Slovensku. Naplní sa ženský sen o krásne opálenej pokožke, mužské želanie aktívneho odpočinku a neodolateľná túžba detí po bláznení sa vo vode. Kúpalisko Vadaš v Štúrove na južnom Slovensku je pre vás to pravé miesto.

Toto každoročne vyhľadávané centrum oddychu ponúka priamo v areáli rekreačného komplexu ubytovanie v nádhernom hoteli. Pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť taký luxus, sú k dispozícii bungalovy, chatky, turistické ubytovne, množstvo penziónov, apartmánov a súkromných domov v okolí. Domáci obyvatelia z roka na rok vylepšujú svoje služby, aby vyhoveli nárokom aj zahraničných turistov. Širokú škálu teplých aj studených jedál, nápojov, cukrárenských výrobkov a zmrzliny ponúka množstvo stravovacích zariadení vo forme bufetov a stánkov.

Kúpalisko Vadaš je najväčším termálnym komplexom na Slovensku, využívaným celoročne. Ponuka služieb je naozaj veľmi pestrá a široká. Kryté bazény pre plavcov, vonkajšie bazény s rôznym zameraním. Vaše ratolesti sa môžu čľapotať v detskom bazéniku, ostatní členovia rodiny majú na výber relaxačný, masážny alebo plavecký bazén. Už nemusíte precestovať polovicu Európy, aby ste na vlastnej koži pocítili silu morských vĺn. Jedinečný bazén s umelým vlnobitím Vám splní aj toto tajné želanie. Najnovšou pýchou je toboganový park, v ktorom zažijete neuveriteľné dobrodružstvo.

Športovo zanietených, ale aj „zarytých peciválov“, určite osloví množstvo športových atrakcií na suchu i vo vode. Plážový volejbal, futbal, minigolf, tenis, vodné bicyklovanie, člnkovanie, jazda na koni, možnosť rybolovu patria medzi tie klasické dovolenkové športy. Tie netradičné, ako sú trampolína, gokartová dráha, jazda na štvorkolkách, bowling treba aspoň raz v živote skúsiť. Ťahákom pre deti a teenagerov je kútik s dočasným tetovaním, zapletanie afro-vrkočov, nafukovacia šmýkačka, maľovací kútik, kolotoče. 

Ak vám už prestala fungovať vaša fantázia a neviete si zostrojiť vlastný program, využite ponuku animačných služieb. O Vaše ratolesti bude skvelo postarané a určite ani Vy neodoláte a vyskúšate aspoň aquazumbu.

A na záver jedna novinka. Chceli by ste vyskúšať, aký je to pocit pohybovať sa voľne bez plaviek? Pridajte sa k vyznávačom nudizmu a zažite pocit splynutia človeka s prírodou, tak ako bol stvorený na jedinečnej nudapláži priamo na kúpalisku.

Pri odchode z termálneho kúpaliska Vadaš Vás budú sprevádzať len tie najpríjemnejšie a nezabudnuteľné spomienky.

... zobraziť viac

Chata EVA

0,0 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v rekr...
od 29.6.-6.7. zľava v areáli kúpaliska

Chaty BEZE

0,0 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v obci...
V areáli Vadaš,na leto volné 29.6.-6.7.

Chatky Nováky

0,2 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v obci...
Skvelá cena, priamo v areáli Vadašu!

Chata Lenka TK Vadaš Štúrovo

0,2 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v obci...
Vstup do termálneho kúpaliska zadarmo!

Chata Liana

0,2 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v rekr...
Areál kúpaliska, blízko bazénov!

Chatky Mercineri Vadaš

0,2 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areál...
Priamo v areáli kúpaliska Vadaš!

Apartmány ZL Vadaš - Štúrovo

0,2 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v rekr...
Najbližšia lokalita pri bazénoch

Chata RoJa

0,2 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v rekr...
WiFi, bicykle a vstup do bazénov v cene

Ubytovňa Jolima

0,2 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v rekr...
Priamo v areáli kúpaliska Vadaš!

Apartmány Queen

0,2 km od Termálne kúpalisko Vadaš v Štúrove, Štúrovo, v rekreačnej oblasti, pri vode
Priamo v areáli Vadaš Thermal Resort!