Komfortné apartmány s vonkajším bazénom!

Vila PHOENIX sa nachádza v tichej vidieckej lokalite malebnej obce Obid, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 7 kilometrov od známeho termálneho kúpaliska VADAŠ Štúrovo na južnom Slovensku. Váš pobyt si môžete v tomto rekreačnom komplexe kúpaliska spríjemniť nie len relaxom v bazénoch s termálnou vodou, ale napríklad aj jazdou na koni, rybolovom alebo člnkovaním na jazere. Milovníci aktívneho oddychu sa môžu zabaviť pri hraní minigolfu, tenisu, plážového volejbalu či futbalu na mnohých ihriskách v areáli. Krásne pokojné prostredie vily ako aj jej okolitá príroda sú ako stvorené na prežitie Vašej ideálnej dovolenky s rodinou či priateľmi.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v troch novo-zrekonštruovaných apartmánoch Vily PHOENIX, ktorá disponuje spolu celkom až 14-timi lôžkami. Našim hosťom ponúkame možnosť prenajať si celú vilu alebo každý apartmán zvlášť. Na prízemí ubytovania sa nachádza 6-lôžkový útulný apartmán s balkónom, ktorý pozostáva z 2-lôžkovej a 4-lôžkovej izby s televízorom. Súčasťou tohto apartmánu je aj plne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickou dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a príjemným jedálenským posedením. Na prostrednom poschodí vily je hosťom k dispozícii 2-lôžkové štúdio s balkónom, manželskou posteľou, televízorom a taktiež kuchynským kútom so spotrebičmi, vrátane menšieho jedálenského posedenia. Na ďalšom poschodí objektu sa nachádza tretí apartmán so 6 lôžkami, ktorý je dispozične aj vo vybavení totožný s apartmánom na prízemí. V celej vile môžu naši hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie k internetu.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v herni na prízemí vily, kde je pre nich pripravený stolný tenis, elektronické šípky a rôzne spoločenské hry. V tejto časti ubytovania je povolené fajčenie. K vile patrí taktiež veľká krásne upravená záhrada s krytým bazénom a lehátkami, kde nechýba ani altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania či grilovania Vašich obľúbených dobrôt. Pre detičky tu nechýba ani pieskovisko s hračkami a hojdačky.

Dovolenka vo Vile PHOENIX je vhodná pre rodiny s deťmi a skupiny dobrých priateľov. Príďte si oddýchnuť k nám aj Vy! Tešíme sa na Vás.