Víkendové pobyty v máji a júny !

Víkendové pobyty v Komplexe Pohoda,pobyt na 2noci/3dni, termíny od 11 – 13.5, 18.5 – 20.5.2018, 25.5 – 27.5.2018, 1.6 – 3.6.2018. FIT víkend s cvičením, termín 11-13.5. 2018. Cena od 65€/2os/2dni. V cene vstup na kúpalisko.


Milí priatelia, ponúkame Vám ubytovanie priamo v areáli termálneho kúpaliska VADAŠ Thermal Resort v Štúrove. Cena ubytovania zahŕňa vstupné na kúpalisko a parkovné pri chate.

Hosťom sú k dispozícii 2, 3, 4, 5 - lôžkové štúdiá/apartmány a 4 - 8 lôžkové rodinné apartmány, všetky vkusne a útulne zariadené.

Komplex POHODA sa nachádza v novej časti areálu kúpaliska VADAŠ Štúrovo nazývanej Westend, neďaleko jazera a bazéna s vlnobitím. Priamo z chát je pekný výhľad na Baziliku v Ostrihome.

Komplex Pohoda je súbor štyroch chát, ktoré svojim hosťom ponúka rôzne typy ubytovania (oddelené aj spoločné spálne) vhodné pre páry, priateľov, rodiny s jedným alebo viacerými deťmi, viacgeneračné ubytovanie pre rodičov a starých rodičov. Každá rodina si u nás vyberie to svoje.

Každé štúdio/apartmán/rodinný apartmán má vlastnú kúpeľňu s toaletou a sprchovacím kútom, kompletne vybavenú kuchyňu/kuchynský kút (chladnička, mikrovlnná rúra, indukčná dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, základné kuchynské vybavenie – taniere, príbory, poháre) a terasu s vlastným posedením. Samozrejmosťou je LCD-TV so satelitným príjmom a WiFi pripojenie na internet.

Pred každou chatou sa nachádza detské ihrisko a posedenie s možnosťou grilovania.

Hostia majú k dispozícii bazény s termálnou vodou a mnoho atrakcií, ktoré areál kúpaliska VADAŠ ponúka. Hostia tiež môžu navštíviť maďarskú katedrálu v Ostrihome, bobovú dráhu, zažiť romantickú plavbu na Dunaji, vybrať sa do nočnej alebo dennej Budapešti.

Príďte sa ubytovať do Komplexu POHODA a zažite pohodovú dovolenku:-) Tešíme sa na Vás!