Pokojné miesto, posledné voľné termíny!

Domček Molnárová sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí mestečka Štúrovo, vo vzdialenosti len 5 minút pešou chôdzou od historického centra mesta.

Počas Vašej dovolenky určite oceníte výbornú polohu ubytovania, ktorá spĺňa požiadavky výbornej občianskej vybavenosti (reštaurácie, kaviarne, obchodne centrum, pešia zóna hist. centra), blízkosti Dunaja s možnosťou romantických prechádzok a zároveň aj pokojnej lokality s dostatkom súkromia a kľudu.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnom domčeku s celkovou kapacitou 4 osôb. K dispozícii sú Vám tu dve 2-lôžkové izby, kompletne vybavená kuchynka na prípravu chutných jedál a kúpeľňa s toaletou. V celom domčeku je možnosť WiFi pripojenia na internet, pričom jedna z izieb disponuje taktiež televízorom so satelitom.

Ubytovaní hostia môžu relaxovať v pekne upravenej záhrade ubytovania s možnosťou posedenia na záhradnej terase. Domček je umiestnený v samostatnej budove na oplotenom pozemku majiteľa ubytovania. Parkovanie je možné priamo vo dvore. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami.