Loading

Penzióny v Štúrove

(17 objektov + 1 objekt v okolí 25 km)

Penzión Grifin

Štúrovo, v obci / v meste, pri aquaparku
Voľný apartmán a 2lôž.izba 20.7-27.7

Penzión Afrodita

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Voľný apartmán od 3.8.2019 !!!

Penzión Adria

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
krásne štúdiá s kuchyňkou pri TK VADAŠ

Bocskaiho dvor

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
PENZION,CHATKY,KEMP - 100m od kúpaliska!

Penzión Atlas

Štúrovo, v obci / v meste
Vhodné pre rodinky a páriky

Európa penzión

Štúrovo, v obci / v meste, v centre mesta
Výrazná akcia na ubytovanie 20 až 50%

Chata Lenka TK Vadaš Štúrovo

Štúrovo, v obci / v meste, v areáli kúpaliska
Vstup do termálneho kúpaliska zadarmo!

Penzión Rose

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Penzión iba 200 m od kúpaliska Vadaš!

Penzión FLORIDA

Štúrovo, v obci / v meste
krásne štúdiá s kuchyňkou pri TK VADAŠ

Penzion Siposov dvor

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Len 400 metrov od kúpaliska Vadaš
1 - 18 / 18

Penzióny Štúrovo

Penzióny Štúrovo 1

Štúrovo - jedno z najteplejších miest Slovenska

Štúrovo - mesto ležiace v Nitrianskom kraji, v okrese Nové Zámky. Štúrovo - to nie je len teplo, voda a výhľad na rozprávkovú baziliku v Ostrihome. Sú to aj Kováčovské kopce plné zelene, výhľadov a možností na nenáročnú turistiku a cykloturistiku. Maximálny pokoj si užijete počas rybolovu. Sú to tiež prírodné chránené rezervácie prekypujúce životom a vzácnymi druhmi rastlín a živočíchov. Taktiež všetkým známe Termálne kúpalisko Vadaš nemožno obísť.

Zážitok doplní pohľad na umelecké diela domácich aj zahraničných autorov v Mestskej galérii Júliusa Bartu či pohľad do histórie vo vlastivednom a národopisnom Mestskom múzeu. Vínna cesta a možnosť návštevy susedného Maďarska po Moste Márie Valérie sú výbornou alternatívou pre dlhší pobyt v Štúrove. Plavte sa loďou po Dunaji a užívajte si multikultúrnosť mesta, v ktorom počujete rôzne jazyky a stretnete rôzne národnosti.

Štúrovo je obľúbené hlavne počas letných mesiacov, kedy ho vyhľadávajú predovšetkým milovníci relaxu a zábavy vo vode. Najteplejšie mesto Slovenska je ako stvorené na bezchybnú dovolenku pri vode na Termálnom kúpalisku Vadaš - Štúrovo. Okrem bazénov pre plavcov aj deti sa môžete tešiť na oddych vo vode alebo bazén s umelým vlnobitím. Zábavu na suchu si užijete na multifunkčnom ihrisku, vo wellness centre, na kolotoči, autodrome, vláčiku, X-boxe či v detskom kútiku s tými najmenšími. Všetky atrakcie vo vode a na suchu sú zárukou celodennej zábavy pre malých i veľkých.

Penzióny Štúrovo 2

Penzióny pri kúpalisku aj v centre Štúrova

Ubytovanie v príjemnom penzióne Vás čaká len pár metrov od brány kúpaliska. Ak uprednostňujete pokoj mimo turistického ruchu, k dispozícii sú penzióny v okrajových častiach Štúrova. Nádherné výhľady z riečnej hladiny si užijete na vyhliadkovej plavbe po Dunaji aj počas rybačky na niektorom z mŕtvych ramien sútoku Hrona a Dunaja.

Pohodovú atmosféru letnej dovolenky zasa v penzióne na brehu jazera. Príjemný mestský ruch s kozmopolitným nádychom Vás čaká, ak sa ubytujete na pešej zóne. Kávička na terase uprostred mesta je jedným z príjemných benefitov ubytovania v penzióne v centre Štúrova.

Ubytovanie v penzióne je výbornou voľbou, ak sa neviete rozhodnúť medzi ubytovaním hotelového a apartmánového typu. Predstavuje zlatú strednú cestu, čo sa týka spektra ponúkaných služieb, vybavenia izieb a ceny ubytovania.V Štúrove si môžete vybrať z pestrej ponuky penziónov. Stačí si ujasniť predstavy a požiadavky.

Plánujete dovolenku v kruhu dospelých, s domácim zvieratkom, malými deťmi alebo teenagerom? Máte chuť na romantiku vo dvojici alebo na relax osamote? Potrebujete priestor na zábavu s priateľmi? Výhodou penziónu je súkromie, ktoré poskytujú jednotlivé izby.

Penzióny Štúrovo 3

Spoločný čas s priateľmi aj rodinou môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, záhrade či na terase. Rodiny s malými deťmi poteší prítomnosť detského ihriska. Výnimkou tiež nie je bazén alebo sauna v priestoroch penziónu. V ponuke sú i penzióny s raňajkami či polpenziou. Parkovisko v areáli, televízor i WiFi pripojenie na internet patria medzi štandardné vybavenie. Pri skupinovej dovolenke využijete ohnisko, krb či gril v exteriérovej časti penziónu.

Iné možnosti ubytovania v Štúrove

Ak túžite po súkromí, vyberte si niektorú z chát v Štúrove. Tento typ ubytovania je výbornou alternatívou aj v prípade, že hľadáte pobyt za nízku cenu. Medzi lacnejšie typy ubytovania patria tiež apartmány a priváty. Nájdete ich umiestnené po celom Štúrove, rovnako ako hotely či penzióny.

Relaxovať v termálnej vode, na vodnej hladine Dunaja, v prírode aj pri pohľade na architektonické pamiatky môžete v najteplejšom slovenskom meste. Zábava s priateľmi, romantika vo dvojici či spoznávanie nových atrakcií s deťmi. Pre každého sa určite v Štúrove niečo nájde.

Názory a odporúčania

Alena (rodina so staršími deťmi - návštevník) 20.7.2019
10 minút od Štúrova a kúpaliska Vadaš. Množstvo reštaurácií a výlet vlacikom do Ostrihomu doporučujem nielen rodinám s deťmi.
Tatiana Svrbíková (starší pár - návštevník) 7.7.2019
Štúrovo je super, mesto čistučké, boli sme tu snáď 20x a stále sa radi vraciame
Peter Vnuk (skupina - návštevník) 28.6.2019
Vadaš
Hana Šicová (starší pár - návštevník) 24.6.2019
Koupaliště Vadaš
Jozef Fekiač (starší pár - návštevník) 18.6.2019
Štúrovo je super
Renáta Okajčeková (rodina s malými deťmi - návštevník) 12.6.2019
Krásna, čistá...
Deniska a Kristian (mladý pár - návštevník) 2.9.2018
Ubytovanie je blízko obchodov,kúpaliska.Skvelé prechádzky po pešej zóne s krčmičkami.
Peter (mladý pár - návštevník) 28.8.2017
ok
Lenka Kuzmova (rodina s malými deťmi - návštevník) 12.8.2017
Dobre reštaurácie, veľa atrakcii, plaz pri Dunaji, kultúrny program v meste, fontána na námestí, fajne cukrárne
IVETA RUSINKOVA (rodina s malými deťmi - návštevník) 14.9.2016
termalne kupalisko a samotne Sturovo
Petra (rodina s malými deťmi - návštevník) 23.7.2016
Program na námestí počas letnej sezóny.
Monika Rysová (starší pár - návštevník) 26.5.2016
Měla jsem vě Štúrově prarodiče - pobyt zde je "srdeční záležitost" .
Jana Krebesová (rodina s malými deťmi - návštevník) 20.7.2015
Kúpalisko Vadaš, je vhodné pre rodinky s deťmi malými alebo veľkými. veľa stravovacích zariadení, atrakcií pre deťi, čistota WC aj areálu je na jednotku. V meste nájdete zopár dobrých podnikov, skvelé cukrárne a pre dámy zopár obchodíkov s peknými handrami :)