Loading

Ubytovanie Športcentrum Oščadnica

(234 objektov v okolí 25 km)
Športcentrum Oščadnica

Športcentrum Oščadnica

Oščadnica

Pokiaľ na lyžiach začínate alebo máte niekoho, koho chcete naučiť lyžovať, potrebujete primerané lyžiarske stredisko. Nepotrebujete mnoho zjazdoviek, na ktoré sa aj tak neodvážite a budete za ne zbytočne platiť. Ideálne sú pre Vás menšie lyžiarske strediská zamerané na začiatočníkov s dobrými cenami. A jedno takéto Vám ponúkame.

Ide o Športcentrum Oščadnica. Nájdete ho na Kysuciach, ktoré patria z turistického hľadiska medzi tie „dobrodružnejšie“ regióny. Dedinka Oščadnica sa nachádza severne od Žiliny, len kúsok od Čadce. Oščadnica vyniká krásnym prírodným prostredím, rodinnou atmosférou a pestrou ponukou služieb.

Toto menšie lyžiarske stredisko je zamerané predovšetkým na začínajúcich lyžiarov. Nie je príliš veľké, ale je lacné a napriek tomu kvalitné. Výhodou lyžiarskeho strediska Športcentrum Oščadnica je jeho poloha. Je priamo v centre obce a nemusíte merať cestu niekam ďaleko do hôr. Jeho nadmorská výška je 470 - 570 metrov nad morom. Nie je to veľa, avšak vzhľadom na klimatické pomery na Kysuciach sa Oščadnica na nedostatok snehu nesťažuje. Aj počas extrémne slabej zimy si v Oščadnici zalyžujete.

Športcentrum Oščadnica ponúka lyžiarom dvojicu zjazdoviek. Tá kratšia meria rovných 100 metrov. Už len samotná dĺžka napovedá, kto si ju obľúbi najviac. Sú to predovšetkým deti a budúci adepti na titul „lyžiar“. Naučiť sa na nej obstojne stáť a lyžovať nie je žiaden problém. Obzvlášť pod dohľadom skúseného lyžiarskeho inštruktora, ktorý bude pozorne sledovať každý Váš pohyb. Ďalej tu nájdete dlhšiu, 500 metrov dlhú trať. Tá je značená modrou farbou a je určená začínajúcim lyžiarom. Celková dĺžka tratí je 600 metrov, no pri začiatkoch toho ani viac nepotrebujete.

Pre vyznávačov adrenalínového lyžovania ponúka Športcentrum Oščadnica tiež niečo. Ide o menší snowparkumelými prekážkami, na ktorých sa vybláznite do sýtosti. Stačí nabrať odvahu a skúsiť to. Ďalšou extra atrakciou je populárny snowtubing. Sadnete si do nafukovacieho kolesa a vydáte sa strmhlav dolu zjazdovkou. Okrem toho si v Športcentre Oščadnica môžete požičať aj boby či sane. Na pestrej ponuke týchto služieb je vidieť, že v Oščadnici chcú, aby ste sa na svahu hlavne bavili. A to určite budete!

Krátke rady a dlhú dobu strávenú lyžovačkou zabezpečuje dvojica vlekov. Aby toho nebolo náhodou málo, Oščadnica má ešte jeden tromf. Ide o večernú lyžovačku. Celé stredisko sa rozsvieti a Vy si môžete tento krásny šport užívať aj po zotmení.

Ostaté služby strediska sú klasické, ide o požičovňu lyžiarskej výstroje, lyžiarsku školu, škôlku, parkovisko hneď pri svahu či bufet. Skrátka všetko, na čo ste zvyknutí aj z väčších a známejších stredísk. Pre bežeckých lyžiarov je určená 1 km dlhá trať.

Priamo v areáli Športcentra Oščadnica nájdete príjemné penzióny, z ktorých to trvá na svah doslova len pár sekúnd. V obci sú aj mnohé iné možnosti, drevenice, chalupy, apartmány či priváty. Všetko v prvotriednej kvalite a v rozumnej cene. Príďte sa do Oščadnice presvedčiť na vlastné oči a užiť si skvelú lyžovačku.

... zobraziť viac

Chalupa Jola

0,1 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, v obci / v meste...
Chalupa v centre obce za super cenu!

Apartmán LEBO v Oščadnici

0,2 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, v obci / v meste...
Vaše pohodlie je pre nás prioritou!

Chata Barbara

0,2 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, na okraji obce...
Kúpanie v drevenom sude s horúcou vodou

Penzión Central

0,2 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, v obci / v meste...
Zľavy na wellnes, sauna, kaďa, fitness!

Apartmány u Jaňola

0,3 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, v obci / v meste...
Eňoňuňo u Jaňola

Chata Dedovka

0,4 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, na okraji obce / mesta, pri lese / na...
Ubytovanie pri potoku s krásnym výhľadom

Mountain House

0,4 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, na okraji obce...
Uprednostňujeme rodinky s deťmi!

Chata U Gajdoša

0,4 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, v obci / v meste...
Deti do 3 rokov zadarmo! Leto 8 €/osoba

Chalupa Jablonka

0,5 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, v obci / v meste...
Len 100 m od vleku Športcentra Oščadnica

Penzión pri Trojičke

0,5 km od Športcentrum Oščadnica, Oščadnica, v obci / v meste
Reštaurácia, wellness, detské ihrisko