Len 100 m od vleku Športcentra Oščadnica

Chalupa Jablonka je situovaná v horskej obci Oščadnica na Kysuciach, len 100 metrov od lyžiarskeho vleku Športcentrum Oščadnica. Rodinky s deťmi, skupinky priateľov aj aktívni hostia ocenia atrakcie v okolí.

V blízkosti len 3 km sa nachádza ďalšie veľmi kvalitné lyžiarske stredisko SNOW PARADISE Veľká Rača, ktoré svojim návštevníkom ponúka až 14 pravidelne upravovaných zjazdoviek. Kysucké Beskydy ponúkajú v letnom období množstvo značených chodníkov vhodných pre pešiu turistiku, cykloturistiku, rekreačný beh alebo nordic walking... Nudiť sa u nás preto počas Vašej dovolenky určite nestihnete.

Chalupa Jablonka ponúka celkovo ubytovanie pre 16 osôb. Je zložená zo štyroch izieb. K dispozícii je Vám jedna 2-lôžková, dve 4-lôžkové a jedna 6-lôžková izba (všetky izby majú televízor). Najväčšia izba je zároveň využiteľná ako spoločenská miestnosť, ktorá je prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom so všetkým potrebným pre prípravu vlastnej stravy. V objekte je taktiež samostatná plne vybavená kuchyňa. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa s toaletou a jedna samostatná toaleta.

Hneď vedľa ubytovania sa nachádza reštaurácia s pizzeriou a wellnes (sauny, vírivky, masáže). Na wellness a stravovanie majú naši hostia zľavu 6 %. Príďte a strávte u nás krásny čas.