Kúpacia kaďa s vírivkou. Sudová sauna.

Chata pod horou ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie v štýlovej drevenej chatke v blízkosti lesa v katastri obce Oščadnica. Chata poskytuje ideálne podmienky pre letnú i zimnú dovolenku. Zástavka skibusu v zime je len 300 metrov od chaty.

Celková kapacita chaty je do 20 lôžok. Na posedenie Vám poslúži priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a videom. Spoločenská miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou (plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, kuchynský riad). Na požiadanie Vám zabezpečíme pečené prasiatko alebo pečené jahňa. Chata disponuje 3x sociálnym zariadením a 3x kúpeľňou (1x vaňa, 2x sprchovací kút). Na prízemí je ešte jedna malá kuchynka (elektrická dvojplatnička, chladnička). Deťom sme pripravili detský kútik v podkroví.

V lete si môžete posedieť na terase pri ohni alebo grile. Pobyt Vám spríjemní kúpacia kaďa s ohrevom vody s vírivkou, gril a kotlík na guľáš. Deti si prídu na svoje na pieskovisku, trampolíne a hojdačkách.