KUPACIA KADA,IHRISKO,PINPONG,FUTBAL.....

Drevenica u Mateja sa nachádza v krásnom horskom prostredí na Kysuciach v obci Oščadnica. V blízkosti sa nachádza známe lyžiarske stredisko Oščadnica Veľká Rača. Drevenica poskytne celoročne maximálnu spokojnosť aj tým najnáročnejším návštevníkom. Ubytovanie v nej je vhodné najmä pre rodiny s deťmi. V zimnom období je možnosť využívať bezplatné ski-busy, ktoré Vás dopravia až priamo k vleku. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež využívaním bežkárskych tratí a kupaním vo vonkajšej kadi. V letnom období si Váš voľný čas spestríte okrem bohatých možností turistiky aj cykloturistikou, hubárčením, kúpaním, či využívaním rôznych atrakcií strediska Sunparadise Veľká Rača.

Drevenica je rozčlenená na dva samostatné apartmány s vlastnými vchodmi a svojimi vonkajšími altánkami. Vďaka ideálnemu dispozičnému riešeniu ubytovania si je možné drevenicu rezervovať ako celý objekt pre jednu skupinu hostí alebo jednotlivo po apartmánoch pre menšie skupinky návštevníkov. Súčasťou drevenice sú tieto dva apartmány:

- Apartmán A s celkovou kapacitou pre 10 až 12 osôb, tvorený spoločenskou miestnosťou s kuchyňou, tromi kúpeľňami s toaletou a tromi spálňami (jednou 2-lôžkovou a 3-lôžkovou izbou s možnosťou využitia vždy jednej prístelky ako aj väčšou 5-lôžkovou izbou).

- Apartmán B s celkovou kapacitou pre 9 až 12 osôb, tvorený spoločenskou miestnosťou s kuchyňou (s možnosťou dvoch prísteliek na gauči), dvomi kúpeľňami s toaletou a dvomi spálňami (jednou 4-lôžkovou izbou a druhou päťlôžkovou izbou s jednou prístelkou).

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania, kde je Vám k dispozícii bazén, trampolína, kúpacia kaďa, šmýkačky, stolný futbal i bedmintonové ihrisko. V chate sú pre Vás zároveň okrem vonkajšej kupacej kade (za poplatok) a počas letnej sezóny bazéna, pripravené elektronické šípky, pin-pong a rôzne spoločenské hry. Príjemne posedieť si môžu ubytovaní hostia taktiež na dvoch vonkajšich krytých terasách, s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Svoje lyže si uschováte v lyžiarni so sušičom lyžiarok. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri chate.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov