Kúpanie v drevenom sude s horúcou vodou

Chatu Barbaru nájdete v krásnom horskom prostredí obce Oščadnica, nachádzajúcej sa pod masívom Veľkej Rače v regióne Kysúc. Chata je situovaná priamo na svahu, čím predstavuje ideálnu voľbu pre lyžiarov.

Ubytovanie Vám ponúkame v moderne zariadených siedmych apartmánoch s celkovou kapacitou 33 osôb. Apartmány sú vybavené štýlovým zariadením a ladené do príjemných, oku lahodiacich farieb. Líšia sa však navzájom svojimi dispozíciami a kapacitou, aby sme dokázali vyhovieť skutočne všetkým našim návštevníkom. Každý z apartmánov je vybavený plne zariadenou kuchyňou s jedálenským posedením a spoločenskou miestnosťou s televízorom (apartmán President II aj krbom). Samozrejmosťou je vlastná toaleta a kúpeľňa, buď so sprchovacím kútom alebo vaňou.

Areál chaty je veľmi pekne udržiavaný. Disponuje veľkým altánkom s vonkajším posedením, ohniskom s možnosťou opekania, kotlíkom, záhradnou hojdačkou a trampolínou. Pre našich hostí máme za poplatok pripravenú skvelú možnosť relaxácie - kúpanie v holandskom sude.

V prípade záujmu zabezpečujeme odvoz batožiny na chatu, resp. z chaty snežným skútrom. Parkovanie je mimo lyžiarskej sezóny zabezpečené na parkovisku pred chatou. Počas lyžiarskej sezóny je využiteľné parkovisko vzdialené 30 metrov od chaty.