Pokoj, veľká záhrada a mini farma!

V turistami vyhľadávanej obci Oščadnica je situovaný Apartmán Dvor. Ubytovanie je vhodnou voľbou pre tých, ktorí milujú prídu a pokojné prostredie.

Očšadnica patrí medzi zaujímavé lokality pre trávenie dovolenky v každom ročnom období. V lete sa pokocháte zaujímavou prírodou počas turistických prechádzok, cyklotúr a v neposlednom rade výstupmi na okolité pohoria Kysuckých Beskýd. V zimnom období si zaručene užijete zimné športy v lyžiarskom stredisku Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica alebo v miestnom Športcentre Oščadnica.

Pozývame Vás do nášho apartmánu s celoročnou prevádzkou, ktorý Vám ponúka pekné ubytovanie s kapacitou pre 8 hostí.

V apartmáne máte dostatočný priestor pre trávenie chvíľ v spoločenskej miestnosti s gaučom, televízorom s káblovým príjmom, videom, rádiom, CD/DVD prehrávačom a rôznymi spoločenskými, detskými hrami ako aj šípkami. V rámci tejto miestnosti je situovaný tiež jedálenský kút a kompletne zariadená kuchyňa, odkiaľ vedie vstup na balkón.

Pre Váš komfortný spánok sme pripravili dve 4-lôžkové spálne zakaždým s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami. V jednej z nich navyše využijete televízor s káblovým príjmom a v druhej možnosť priameho vstupu na balkón. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa s vaňou, toaletou, práčkou a žehličkou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pri apartmáne sa nachádza terasa s posedením, možnosťou grilovania, opekania, varenia kotlíkového gulášu. Tých najmenších poteší detský kútik s pieskoviskom a hojdačkou ako aj agrofarma rôznych druhov vtákov napr. s bažantmi. Vaše bicykle a lyže si odložíte v pivničných priestoroch, autá zaparkujete priamo na oplotenom pozemku pri apartmáne. Tak neváhajte, kontaktujte nás a cíťte sa u nás ako doma. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Apartmáne Dvor!


Preferujeme: Rodiny s deťmi