Štýlová drevenička s rodinnou atmosférou

Srdečne Vás vítame v zrekonštruovanej Drevenici u Antona, ktorá je situovaná v srdci malebnej obce Oščadnica. Jedinečná poloha - v prekrásnej prírode regiónu horných Kysúc, priamo pri lese a potôčiku - Vám zaistí nezabudnuteľnú dovolenku pre Vás a Vašu rodinku.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v útulnej Drevenici u Antona, ktorá prešla dôkladnou rekonštrukciou. Celková kapacita ubytovania predstavuje 9 osôb, pričom navýšiť sa môže o jedno dieťa (s prespaním v detskej postieľke).

Nezabudnuteľné chvíle môžete tráviť na prízemí drevenice v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým sedením. Gazdinky a milovníci varenia si prídu na svoje v plne vybavenej kuchyni s jedálenským sedením. Prízemie dotvára 2-lôžková spálňa s východom na terasku, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Schodiskom sa jednoducho dostanete do jednej z dvoch spální na poschodí. K dispozícii je Vám jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. Druhú 4-lôžkovú spálňu s balkónom tvorí manželská posteľ a dve samostatné lôžka. Rovnako tu využijete kúpeľňu s umývadlom a samostatnú toaletu. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet v celom objekte.

Okúzľujúcu scenériu si užijete z hlavnej terasy so záhradným sedením spredu budovy, odkiaľ tiež vedie vstup do vínnej pivničky. Na udržiavanej záhrade sa nachádza hojdačka, záhradný bazén, ohnisko, kotlík, trampolína, posedenie. Vaše tri vozidlá zaparkujete priamo v uzamykateľnom oplotenom objekte, jedno auto je možné parkovať pred ním. Veríme, že drevo ako prírodný a večne živý materiál má v sebe schopnosť udržať množstvo pozitívnej energie a je schopné odovzdávať ju ďalej do nášho okolitého prostredia. V tomto pozitívnom prostredí, obklopenom drevom, človek zažije jedinečný plnohodnotný relax na tele aj na duši a načerpá novú energiu. Tak príďte sa sami presvedčiť a prežiť príjemne strávené chvíle do Drevenice u Antona. Tešíme sa na Vás!

Pre milovníkov cykloturistiky ponúkame na prenájom pre našich hostí 2 MTB bicykle, ktoré môžu využiť pre lepšie spoznanie okolia a nádhernej prírody. Cez celú obec a popri našej drevenici vedie značená cyklotrasa. Je vhodná pre všetky vekové kategórie. Od najmenších cyklistov, rekreačných cyklistov, bežcov alebo len tak na príjemnú večernú prechádzku. Pre náročných cykloturistov, je v obci množstvo značených trás, výber trasy záleží od náročnosti a od kondície jednotlivca, odmenou je potom nádherný výhľad na Kysucké Beskydy, Malú Fatru a okolitú krásu prírody.

A čo všetko sa dá prežiť v okolí? Lokalita je mimoriadne atraktívna na celoročné turistické vyžitie. V tesnej blízkosti je cyklotrasa, pre milovníkov hubárčenia les, nadšencov golfu poteší imitácia golfového ihriska Adventure golf. Spolu s deťmi sa preveziete na Kysucko-oravskej lesnej železnici. Lyžovačku či sánkovačku si užijete na svahoch známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá