Cíťte sa u nás ako v rozprávke - sauna..

Horské chaty ZAGRAPA sú situované v tichom a krásnom prostredí vyhľadávanej obce Oščadnica, v samotnom lone kysuckej prírody, neďaleko lyžiarskeho strediska PARK SNOW Veľká Rača.

Ubytovanie poskytujeme v štyroch komfortne a nadštandardne zariadených horských chatách. Celková kapacita jednej chaty je 8 lôžok. Každá chata disponuje jednou dvojlôžkovou a dvomi trojlôžkovými spálňami. Samozrejmosťou každej spálne je vlastná kúpelňa s toaletou. K dispozícii pre hostí je spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom a WiFi pripojením na internet. Nachádza sa tu plne vybavená kuchyňa so všetkými potrebnými spotrebičmi a kuchynským posedením. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť stravovanie (raňajky, polpenziu, prípadne plnú penziu) v blízkom okolí chát (len cca 100 metrov).

Komfort počas Vášho pobytu si môžete užívať vo vonkajšej vírivke a infrasaune. Určite oceníte krásny výhľad na okolité hory a lesy, priamo z vonkajších terás jednotlivých chát. Nakoľko chaty sa nachádzajú pod lesom, na pozemku s potokom v dostatočnej vzdialenosti od centra obce, dovolenka u nás bude pre Vás dokonalým miestom pre relax a oddych.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá