Uprednostňujeme rodinky s deťmi!

Mountain House je komplex dvoch dreveničiek, nachádzajúcich sa v nádhernom horskom prostredí malebnej obce Oščadnica, pod masívom pohoria Veľká Rača, v regióne Kysúc. Jedinečná poloha ubytovania v blízkosti rekreačno-lyžiarskeho komplexu Snowparadise Veľká Rača je zárukou dovolenky plnej dokonalého pokoja, relaxácie i aktívneho oddychu a športového vyžitia.

Prekrásna okolitá príroda poskytuje hosťom široké možnosti podnikania turistických aj cyklistických túr, ale venovať sa tu môžete rovnako dobre aj zberu lesných plodov, hubárčeniu, rybolovu či jazdeniu na koni. Váš pobyt si môžete ozvláštniť aj adrenalínovou zábavou na bobovej dráhe, lukostreľbou či aquazorbingom. Milovníci kultúrno-historických pamiatok istotne radi zavítajú do Kysuckého múzea v Čadci alebo Múzea kysuckej dediny v Novej Bystrici - Vychylovke s možnosťou prehliadky známej úzkokoľajnej lesnej železničky. Priaznivci zimných športov sa tu budú cítiť ako v raji, nakoľko len 5 minút cesty autom od ubytovania sa nachádza spomínané špičkové lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača so širokou ponukou zjazdoviek, 3 vlekmi a 3 lanovkami (dvomi 4-sedačkovými a jednou modernou 6-sedačkovou lanovkou).

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v dvoch dreveničkách - chatách Mountain House s celkovou kapacitou 15 lôžok (vrátane prísteliek). Dreveničky sa nachádzajú na spoločnom oplotenom pozemku a je možné si ich prenajať jednotlivo alebo spoločne ako jeden celok pre väčšiu skupinu hostí.

Malá chata je vhodná pre ubytovanie jednej rodinky alebo menšej skupinky hostí - 4 až 5 osôb. Na prízemí chaty sa nachádza kuchynka s posedením a televízorom. Kuchynka je vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou. V tejto časti chaty nechýba ani kúpeľňa s toaletou. Na poschodí chaty si môžu hostia príjemne oddýchnuť v menšej spoločenskej miestnosti s LCD televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, prístelkou pre jednu osobu, ako aj v jednej 4-lôžkovej spálni s pohodlnými posteľami, voňavými prikrývkami a nadýchanými vankúšmi.

Vo Veľkej chate si môžu svoju vytúženú dovolenku vychutnávať dve rodinky s deťmi alebo väčšia skupina hostí - 8 až 10 osôb. Prízemie chaty tvorí priestranná spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlnou rozťahovacou pohovkou, ktorá veľmi dobre poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. Na prípravu chutných domácich jedál tu môžete využívať kompletne zariadenú kuchyňu, vybavenú keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. V tejto časti chaty majú hostia k dispozícii aj jednu samostatnú toaletu. Poschodie drevenice s dvomi 2-lôžkovými a jednou 4-lôžkovou spálňou vrátane dvoch samostatných kúpeľní s toaletami poskytuje ubytovaným hosťom výborné miesto na regeneráciu a načerpanie nových síl.

Vo veľmi peknej vonkajšej časti ubytovania sa môžu hostia v kruhu rodiny a priateľov skvele zabaviť napríklad pri hraní tenisu, futbalu, saunovaní vo fínskej saune alebo infrakabíne, či grilovaní voňavých špecialít v altánku s krbom, grilom a posedením. Ak máte chuť variť kotlíkový guláš, ohnisko aj kotlík sú tu pre Vás stále pripravené. Vaše detičky sa zatiaľ môžu zabávať na pieskovisku s hračkami či hojdačke. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné vo dvore priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa Vaša dovolenka u nás stane tradíciou a budete sa tu cítiť výborne v ktoromkoľvek ročnom období! Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá