Blízko lanoviek SnowParadise Veľká Rača!

Chalupu u Jozefa nájdete v nádhernom prostredí Kysúc, v atraktívnej časti malebnej horskej obce Oščadnica, vo vzdialenosti len 1 km od 4-sedačkovej lanovky Dedovka a 6-sedačkovej lanovky Laliky, ktoré sú súčasťou vyhľadávaného lyžiarskeho strediska SnowParadise Veľká Rača - Oščadnica. Vďaka výbornej polohe chalupy si u nás na svoje prídu všetci milovníci skvelej lyžovačky a iných zimných športov. Nudiť sa u nás nestihnete ani v letnom období. Okrem bohatých možností turistiky v nádhernej okolitej prírode Kysuckých Beskýd si Váš pobyt môžete spríjemniť cyklo-zjazdmi na bicykli, jazdou na bobovej dráhe, kolobežkách Monster, aquazorbingom či vyskúšaním lukostreľby.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej novej chalupe, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie až 14 osôb. V chalupe sú Vám k dispozícii 4 príjemné dvojlôžkové spálne, v ktorých je zabezpečená možnosť využitia vždy jednej až dvoch prísteliek. Príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny si môžu ubytovaní hostia vychutnávať v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitom, rádiom a DVD prehrávačom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou s veľkým jedálenským posedením. Na prípravu vlastnej stravy môžete v kuchyni využívať keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a umývačku riadu. Súčasťou chalupy sú dve komfortné kúpeľne a dve toalety.

Celoročne je k chalupe zabezpečený veľmi dobrý prístup priamo z hlavnej cesty. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.