Luxusne vybavené dreveničky so saunou

Fínska sauna, nový moderný nábytok a vôňa dreva sa Vám naskytne v Dreveniciach Wars & Sawa, ktoré sa nachádzajú v Oščadnici - časti Laliky, v blízkosti lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica a 1,5 km od lanovky Laliky, a 4,5 km od Dedovky.

Oščadnica patrí k najvýznamnejším centrám zimnej aj letnej dovolenky. Toto malebné prostredie ponúka nespočetné množstvo aktivít - spoznávanie prírody Kysuckých Beskýd, značené cyklotrasy, zábavu na miestnom multifunkčnom ihrisku alebo pri lezení, lukostreľbe, spúšťaní sa na bobovej dráhe vo Veľkej Rači. Samozrejme, v zime si zalyžujete na svahoch spomínaného lyžiarskeho strediska. Nechýba možnosť korčuľovania sa, sánkovania sa alebo bežkovania.

Užívať si pekné chvíle s rodinkou či priateľmi môžete počas celého roka v Dreveniciach Wars & Sawa. Kapacitne je každá drevenica prispôsobená pre 8 hostí, pričom ponúkame Vám možnosť objednať si drevenice jednotlivo aj spoločne.

Každá drevenica je tvorená na prízemí spoločenskou miestnosťou s kachľovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením. Chutné špeciality si pripravíte v kuchynke vybavenej keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a jedálenským sedením. Nechýba tu ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, a fínska sauna, ktorá je v cene ubytovania.

Drevenými schodmi sa dostanete do spálňovej časti. Tu sú pre Vás pripravené štyri 2-lôžkové spálne so samostatnými posteľami, ktoré sa kedykoľvek dajú prisunúť k sebe. Využiť môžete i šatník. Mysleli sme aj na WiFi pripojenie na internet - v každej drevenici zadarmo.

Blízkosť lesa a šum zurčiaceho potôčika, ktorý preteká pozemkom, dodajú Vašej dovolenke atmosféru, za ktorou sa k nám neustále budete vracať. Túto atmosféru si pokojne užijete v kruhu najbližších na terase s vonkajším posedením. Ak ste sa rozhodli, že chcete v Dreveniciach Wars & Sawa stráviť svoj vzácny čas, nakontaktujete nás a zaparkujte Vaše autá priamo pred nimi. Tešíme sa na Vás!