Chalupa u Drába sa nachádza v horskej obci Oščadnica blízko známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Pre našich hostí máme k dispozícii ubytovanie v 5 samostatných častiach s celkovou kapacitou do 29 lôžok. Ubytovanie je tak vhodné pre rodiny ale aj veľké skupiny.

Časť A1 má vlastný vchod. Je zložená z jednej 4-lôžkovej izby s televízorom, vlastnou kuchynkou s plynovým sporákom, elektrickou rúrou a chladničkou. Samozrejmosťou je vlastná kúpelňa so sprchou a toaletou.

Časť A2 sa skladá z jednej 4-lôžkovej izby s možnosťou dvoch prísteliek. Tiež je tu televízor a kuchynka s plynovým sporákom a chladničkou. V kúpeľni je sprcha a toaleta.

Časť B má 2-lôžkovú a 3-lôžkovú spálňu s televízorom, kuchynku s plynovým sporákom, elektrickou rúrou a chladničkou. Kúpelňa má sprchu a toaletu.

Časť C je situovaná v podkroví chalupy. Skladá sa z 2-lôžkovej a 3-lôžkovej spálne s televízorom. Aj táto časť má zariadený kuchynský kút s plynovým sporákom a chladničkou. V kúpeľni je vaňa a toaleta + ďalšia samostatná toaleta.

Časť D nájdete tiež v podkroví. Tvoria ju: jedna 2-lôžková a dve 3-lôžkové izby s televízorom s možnosťou prístelky. Kuchynka je plne vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou a chladničkou. Časť D má kúpeľňu s toaletou + ďalšiu oddelenú toaletu.

Všetky kuchynky v chalupe sú vybavené potrebným kuchynským riadom. Na prízemí objektu je priestranná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom.

V areáli chalupy môžete využívať zastrešený altánok s krbom. Drevo do krbu majú naši hostia zdarma. Vo voľných chvíľach si môžete zahrať aj stolný tenis. Parkovanie je priamo pred objektom.