Príjemná zrubová chata s krbom.

Srdečne Vás pozývame stráviť príjemnú dovolenku v Drevenom zrube - Oščadnica, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanom turistickom regióne Kysuce, v podhorskej obci Oščadnica. Zrub je situovaný medzi známymi lyžiarskymi strediskami Laliky (6,5 km) a Dedovka (4 km), v blízkosti centra obce.

Región Kysuce je atraktívny vďaka bohatým možnostiam trávenia voľného času. K vyhľadávaným aktivitám patrí cyklistika, turistika ako aj lyžovanie. Výlet si spravíte aj po rôznych pamiatkach v obci - Kalvárii, Lurdskej kaplnke alebo kaštieli s lesoparkom. Adrenalín v krvi si zvýšite na Horskej bobovej dráhe Veľká Rača. V zime sú dobré podmienky pre lyžiarov a snowboardistov v miestnych lyžiarskych strediskách, ako sú Športcentrum Oščadnica i Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica.

Moderná 7-ročná zrubová chata je Vám k dispozícii celoročne. Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie pre celkovo 10 osôb s úžitkovou plochou 150 m2.

Na prvom nadzemnom podlaží prežijete svoj dovolenkový čas v obývacej izbe s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom a gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre 2 hostí). Odtiaľto sa dostanete aj na terasu s vonkajším posedením. Rovnako Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom i kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Druhé nadzemné podlažie je tvorené štyrmi 2-lôžkovými spálňami. V dvoch využijete manželské postele, v zvyšných dvoch samostatné lôžka. Každá spálňa tiež disponuje vlastným balkónom.

Milovníci športových aktivít si svoje bicykle a lyže môžu uschovať priamo v ubytovacom zariadení. Mysleli sme aj na deti a pripravili pre nich rôzne hračky. V exteriéri máte k dispozícii gril, kotlík a ohnisko. Pred chatou je vydláždené parkovanie pre tri autá. Tešíme sa na Vašu dobre strávenú dovolenku u nás, v Drevenom zrube - Oščadnica.