V krásnom prostredí s množstvom služieb

Penzión RaMi je situovaný v nádhernom horskom prostredí Kysúc, v pokojnej časti malebnej obce Oščadnica, na okraji lesného porastu s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou. Okrem komfortného ubytovania poskytuje penzión svojim hosťom kvalitné nadštandardné doplnkové služby reštaurácie, usporiadania rôznych osláv a firemných stretnutí, opatrovanie detí, plánovanie výletov, vyhliadkové lety a požičovne športových potrieb. K dispozícii sú Vám aj služby práčovne a možnosť kopírovania rôznych dokumentov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj relaxom v saune, v detskej herni, pri hraní biliardu či stolného tenisu alebo oddychom v záhradnej časti penziónu s možnosťou opekania a grilovania.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 15 príjemne zariadených dvojlôžkových izbách, ktoré disponujú možnosťou dvoch prísteliek. Všetky izby penziónu sú vybavené s ohľadom na maximálny komfort a pohodlie hostí. Súčasťou výbavy každej z izieb je televízor, telefón, rádiobudík, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Využívať môžete aj služby penziónového trezoru, požičovne spoločenských hier a kníh.

Aby ste počas Vašej dovolenky mali čo najmenej starostí a mohli ste sa venovať len oddychu a relaxácii, k dispozícii sú Vám aj kvalitné služby našej reštaurácie s ponukou veľmi chutných jedál, ktoré si môžete vychutnať v príjemných priestoroch jedálne, resp. na letnej a zimnej terase penziónu s barom.

Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.