Reštaurácia, wellness, detské ihrisko

Penzión pri Trojičke*** sa nachádza v Kysuckých Beskydoch priamo v centre obce Oščadnica v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Výbornou polohou a vybavenosťou je určený na relax a trávenie aktívnej dovolenky s rodinou a priateľmi. Penzión tvori ubytovacia časť, reštaurácia, pizzeria, bar, terasa, wellness centrum, detský kútik, detské ihrisko, lyžiareň, požičovňa lyží a bicyklov.

Penzión svojim návštevníkom ponúka ubytovanie v 15 dvojlôžkových izbách, ktoré je možné upraviť na trojlôžkové a štvorlôžkové podľa požiadaviek zákazníkov. K štandardnému vybaveniu každej izby patrí vlastná kúpeľňa, toaleta, televízor, WiFi pripojenie na internet a balkón s krásnym výhľadom na okolie. Hostia môžu využívať spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom a posedením.

Dokonalý relax duše i tela si doprajete v našom wellness a relax centre. K dispozícii je suchá sauna, infrasauna, ochladzovací bazénik, fínske vedro, vírivky a oddychová zóna s masážnou miestnosťou.

Posedieť si môžete v country bare pri dobrej hudbe, či pizzi z kamennej pece. Reštaurácia Vám ponúka grilované špeciality s kvalitným pivom, ktorým sa v lete osviežite na letnej terase. Najmenší návštevníci sa potešia detskému kútiku a detskému ihrisku s množstvom atrakcii. V lete Vám radi zapožičiame bicykle a v zime lyže.

Penzión je ideálny pre organizovanie rodinných či firemný osláv, svadieb, plesov a rôznych podujatí. V konferenčnej miestnosti Vám radi usporiadame školenie, seminár či konferenciu. Príďte oddychovať a relaxovať pod Veľkú Raču.