2 km lanovka, 70 m bezplatný skibus

Chata u Jeleňa sa nachádza v prekrásnom prostredí Kysuckých Beskýd v malebnej horskej obci Oščadnica, len 2 km od známeho lyžiarskeho strediska PARK SNOW Veľká Rača, ktoré sa v lete mení na SUN PARADISE Veľká Rača. Chata je situovaná pri lese v tichom a slnečnom prostredí, len 70 metrov od zástavky skibusu, ktorý počas zimnej sezóny premáva k zjazdovke bezplatne.

Štýlová chata poskytuje ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok s možnosťou prístelky v spoločenskej miestnosti. K dispozícii sú dve dvojlôžkové spálne, jedna trojlôžková spálňa a jedna štvorlôžková spálňa. Príjemné posedenie v kruhu priateľov Vám poskytne spoločenská miestnosť s televízorom, káblovou televíziou, rádiom, CD prehrávačom a príjemným posedením. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a jedálenským posedením. V chate sú Vám k dispozícii dve kúpeľne a dve toalety. V suteréne chaty sme pre Vás pripravili lyžiareň vhodnú na odkladanie lyží a športových potrieb. Kúrenie je plynové, s možnosťou ústredného kúrenie drevom.

K chate prislúcha pozemok s priestrannou záhradou. V lete si môžete posedieť v altánku s vonkajším krbom s možnosťou opekania a grilovania. Altánok má aj osvetlenie a tak si u nás môžete dopriať príjemnú večernú grilovačku či posedenie pri pivku. K dispozícii je pre Vás aj lavička so slnečníkom, hojdačka, pieskovisko, detský bazén a hojdacia sieť. Parkovať môžete priamo pri chate.

Chata je ideálna pre rodiny s deťmi. Záhrada poslúži celej rodine. Okrem opekania a grilovania si tu môžete zahrať rôzne loptové hry, vybrať sa na prechádzku, na huby či na náročnejšiu túru. V zime si tu výborne zalyžujete. Tešíme sa na Vašu návštevu v Oščadnici.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov