Chalupa v centre obce za super cenu!

Chalupa Jola je situovaná v centre obce Oščadnica na Kysuciach a poskytujete vhodné ubytovanie pre združené rodiny alebo väčšie skupinky priateľov a známych.

Kysuce sú nádherný región nachádzajúci sa medzi Kysuckými Beskydami a Javorníkmi, ktoré Vám ponúkajú viaceré možnosti na zaujímavú turistiku a cyklistiku. V lete si v blízkosti od ubytovania zahráte golf v minigolfovom areáli, navštívite kalváriu a miestny kaštieľ s parkom, užijete si jazdu na bobovej dráhe alebo si spravíte výstup na vrch Veľká Rača. V neďalekej Starej Bystrici uvidíte prvý a zatiaľ jediný Slovenský orloj a v Skanzene Vychylovka si priblížite život Slovákov v minulosti. V zime si priamo v obci zalyžujete v lyžiarskom stredisku Športcentrum Oščadnica, kde je možnosť objednať si služby lyžiarskeho inštruktora. Len 4 km od Oščadnice je situované známe Lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica, kde si naplno užijete všetky zimné športy (zastávka skibusu len 200 metrov od ubytovania).

Pozývame Vás stráviť Vašu dovolenku do celoročne dostupnej Chalupy Jola, ktorá je kapacitne prispôsobená pre pobyt až 19 osôb v šiestich izbách.

Vaše spoločné chvíle s rodinkou a priateľmi strávite v spoločenskej miestnosti, ktorá je vybavená gaučom, televízorom s káblovým príjmom, rádiom a spoločenskými hrami. V tejto miestnosti je zabezpečené WiFi pripojenie na internet. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni prepojenej so spoločenskou miestnosťou. Využijete tu jedálenské posedenie, plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a navyše aj umývačku riadu. V prípade potreby Vám na poschodí chalupy poslúži aj druhá kuchynka zariadená sklokeramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou.

Komfortný spánok Vám poskytnú dve 2-lôžkové spálne (z toho jedna s manželskou posteľou), dve 3-lôžkové spálne, jedna 3-lôžková spálňa s možnosťou 2 pohodlných prísteliek na rozťahovacom gauči a jedna 4-lôžková spálňa. Všetky spálne sú vybavené televízorom s káblovým príjmom. Súčasťou ubytovania sú tiež štyri kúpeľne, dve na prízemí a dve na poschodí, zakaždým so sprchovacím kútom a toaletou. Na prízemí je k dispozícii navyše jedna samostatná toaleta.

V exteriéri si môžete posedieť a grilovať. Príjemný dojem z pobytu Vám dotvorí zurčiaci potôčik tečúci popri chalupe. Vaše lyže a bicykle si odložíte v lyžiarni a autá zaparkujete na parkovisku pri ubytovaní. Tak si teda príďte vychutnať dovolenku do Chalupy Jola. Tešíme sa na stretnutie s Vami!