Loading

Ubytovanie Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica

(274 objektov v okolí 25 km)
Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica

Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica

Oščadnica

Lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica patrí k tým najznámejším. Predovšetkým na severozápade Slovenska. Leží uprostred hôr Kysuckých Beskýd a každoročne sľubuje tú najkvalitnejšiu lyžovačku. Príďte si ju tento rok vychutnať aj Vy!

Veľkú Raču Oščadnicu nájdete na samom okraji Slovenska, len pár metrov od štátnej hranice s Poľskom. Najlepší prístup do strediska je cez Čadcu či Krásno nad Kysucou. Uprostred neprístupnej a divokej prírody Kysúc sa rozprestiera rozľahlé lyžiarske stredisko v rozmedzí 640 až 1050 metrov nad morom. Samotný vrchol Veľkej Rače, ktorým prebieha štátna hranica je položený ešte o takmer 200 metrov vyššie.

Lyžiarske stredisko je výnimočné pestrou ponukou lyžiarskych terénov. Nájdete tu trate všetkých náročností. Je tu 7 ľahkých zjazdoviek, 4 stredne náročné a 2 najnáročnejšie pre skúsených lyžiarov. Vo Veľkej Rači si zalyžuje celá rodinka bez ohľadu na ich lyžiarsku úroveň.

Všetky tieto zjazdovky spolu dosahujú dĺžku takmer 14 km, čo je na slovenské pomery nadpriemerná hodnota. Ich obsluhu majú na starosti 3 vleky a 3 lanovky. Dve z nich sú sedačkové a tretia je zaujímavá hlavne z technického hľadiska. Ide o kombinovanú lanovku, na ktorej nájdete nielen sedačky, ale aj kabínky.

Lyžiarske stredisko sa rozprestiera v troch hlavných lokalitách. Prvou sú Laliky, kde si na svoje prídu hlavne náročnejší lyžiari. Je tu najdlhšia čierna zjazdovka strediska a sekundujú jej tie stredne náročné. Lokalita Marguška je zas zaujímavá pre začiatočníkov, nakoľko tu majú prevahu modro značené najmenej náročné zjazdovky. Prechádza tadiaľto aj najdlhšia 3,5 km dlhá zjazdovka celého strediska. No a na Dedovke si na svoje príde každý, sú tu trate všetkých náročností.

Dedovka je navyše vybavená systémom umelého osvetlenia a práve tu si zalyžujete aj po zotmení. Umelé zasnežovanie väčšej časti strediska je samozrejmosťou, rovnako aj lyžiarske školy, škôlka, požičovňa lyží či bary priamo na svahu. Pýchou Veľkej Rače Oščadnice je bezpochyby miestna bobová dráha, vhodná pre malých aj veľkých milovníkov adrenalínu.

Beskydy sú jedným z najchladnejších regiónov našej krásnej krajiny. Nemajte však obavy, určite mrznúť nebudete. Zahrejete sa lyžovaním na svahu, na bežkách, neskôr pri pohári dobrého grogu a večer poklebetíte pri plápolajúcom ohni v kozube štýlovej chaty. Tých je v Beskydách ako maku a pokiaľ hľadáte práve takýto typ ubytovania, ste na správnom mieste. Ani ostatní však nemusia zúfať. Okolie ponúka množstvo hotelov alebo aj turistických ubytovní každej kategórie. Stačí si vybrať a užiť si dovolenku v špičkovom lyžiarskom stredisku, v Snow Paradise Veľkej Rači Oščadnici.

... zobraziť viac

Chata Zadedová

0,4 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, v...
Štýlovo zariadená drevenička s krbom

Apartmány Zadedová

0,4 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, v...
Nadštandardné ubytovanie blízko vlekov!

Drevený zrub - Oščadnica

0,5 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, v obci / v meste, pri les...
Príjemná zrubová chata s krbom.

Chata pod Dedovkou

1,4 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, v...
Chata v tichej lokalite, super cena!

Chata Lucka Oščadnica

1,9 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, v...
Nová chata len 400 m od Snow paradise!

Hotel Bocy

1,9 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, na okraji obce / mesta, p...
Reštaurácia, jacuzzi, fínska sauna

Chata U Rózy v Oščadnici

2,2 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, na...
Zľavnené lístky na lyžovanie!

Zrubová chata Katka

2,2 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Klubina, na s...
30 minút pešo na Veľká Rača-bobová dráha

Chata Marta

2,4 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, v rekreačnej oblasti, pri...
Útulná nová drevenica

Chata Jakub

2,4 km od Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Oščadnica, v rekreačnej oblasti, pri...
Krásna drevenička so saunou a krbom