30 minút pešo na Veľká Rača-bobová dráha

Zrubová chata Katka sa nachádza v nádhernom tichom prostredí horskej oblasti Veľká Rača, na samote v lese, patriacej k obci Klubina. Vďaka výbornej polohe, len 20 minút pešou chôdzou od známeho lyžiarskeho strediska, je obľúbeným miestom pre milovníkov zimných športov, turistiky a dokonalého relaxu v lone prírody. Počas pobytu Vám odporúčame navštíviť aj blízke okolie s bohatými možnosťami kultúrneho vyžitia. Medzi turisticky najzaujímavejšie pamiatky istotne patrí skanzen s vláčikom v Starej Bystrici spolu s orlojom a baštou.

Milovníci cyklistiky sa tu môžu vyžívať pri bicyklovaní po Kysuckej cyklomagistrále dlhej viac ako 130 km. Naopak nadšenci pre lyžovanie a snowboarding si môžu v zimných mesiacoch dopriať zábavu v lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača v Oščadnici, ktoré patrí medzi najväčšie a najnavštevovanejšie lyžiarske strediská na Slovensku a ponúka svojim návštevníkom až 14 km zjazdových tratí.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v novopostavenej Zrubovej chate Katka s celkovou kapacitou 12 lôžok vrátane prísteliek. Hosťom je tu k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlným posedením na pohovke. Na prípravu chutných domácich jedál Vám tu ideálne poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou vybavenia chaty je taktiež jedna spoločná kúpeľňa a toaleta.

Na poschodie sa vchádza po drevených schodoch, ktoré Vás privedú na spoločnú chodbu s balkónom. Odtiaľto je možné vojsť do 4 samostatných 2-lôžkových spální, pričom v každej môžete oddychovať na manželskej posteli alebo jednej prístelke.

Vo vonkajšej časti objektu s altánkom, záhradnou hojdačkou a ohniskom s kotlíkom na varenie gulášu si môžete dopriať skutočnú pohodu, ktorú bude sprevádzať milé štebotanie vtáčikov. Na našich najmenších hostí tu čaká množstvo hračiek a obľúbená hojdačka. Oddych si môžete vychutnať v kúpacej kadi s pieckou. Pohodlne odparkovať Vaše auto môžete hneď pri chate.

Príďte si užiť tú pravú lyžovačku, romantický predĺžený víkend alebo letnú dovolenku k nám. Veríme, že si tu prídete na svoje, oceníte súkromie aj široké možnosti trávenia voľného času. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá