Krásna chata v tichom prostredí

V zimnom období je tu naozaj krásne prostredie pre rodinky s deťmi, vhodné na sánkovačku.


Zrubová chata Katka sa nachádza v nádhernom tichom prostredí horskej oblasti Veľká Rača, na samote v lese, patriacej k obci Klubina. Vďaka výbornej polohe, len 20 minút pešou chôdzou od známeho lyžiarskeho strediska, je obľúbeným miestom pre milovníkov zimných športov, turistiky a dokonalého relaxu v lone prírody.

Chata ponúka celoročné ubytovanie celkovo pre 13 hostí. Štyri dvojlôžkové spálne s možnosťou prístelky sa nachádzajú v podkroví. V troch sú manželské postele s možnosťou prístelky, v jednej sú dve samostatné lôžka. V obývacej miestnosti je televízor so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a krásny krb, ktorý Vás v zime príjemne zahreje. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, ktorá je prepojená so spoločenskou miestnosťou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Je tu aj samostatná izba s válendou, ktorá sa dá ešte rozložiť.

V teplých dňoch si vychutnáte rannú kávu pod altánkom alebo na záhradnej hojdačke. Na záhrade je možnosť grilovania či varenia gulášu. Pre najmenších sú pripravené rôzne hračky a hojdačka. Počas leta aj zimy môžete oddychovať v kúpacej kadi. Vaše autá zaparkujete priamo pri objekte s počtom 6 parkovacích miest. Tešíme sa na Vás!

Zrubová chata Katka sa nachádza v horskej oblasti, ktorá patrí k obci Klubina. Skvelá poloha chaty na samote zaručuje pokojnú dovolenku, kde si vychutnáte zvuky prírody a oddýchnete si od ruchu veľkomesta. Cyklisti určite ocenia Kysuckú cyklomagistrálu dlhšiu viac ako 130 kilometrov. Turisti môžu preskúmať krásy prírody Kysuckých vrchov a navštíviť Orloj s baštou alebo si prezrieť známy skanzen s vláčikom v Starej Bystrici. V zime si užijete lyžovačku v známom lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača v obci Oščadnica (25 km).


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí