Viacdňové pobyty - dohoda možná

Chata Drotár je situovaná v peknom prostredí Kysúc v obci Oščadnica, uprostred krásnej prírody 2 km od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača - Lalíky.

Hosťom ponúkame chatu pre 6 až 9 osôb. K dispozícii je Vám v nej spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, DVD prehrávačom, rádiom a plne vybavená kuchyňa. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Počas pobytu môžu hostia využívať lyžiareň a uzamykateľnú dreváreň. Skvele zrelaxovať sa môžete v kúpacej kadi vonku a v SAUNE umiestnenej v chate (za poplatok). Súčasťou chaty je vonkajšie posedenie, krb, kotlík, rošt na grilovanie a krbové náradie. Pre deti sú tu pripravené hojdačky a pieskovisko.

Parkovanie je priamo pri objekte. V blízkosti je obchod a autobusová zastávka pre skibusy - 150 metrov. Skibusy premávajú do lyžiarskeho strediska bezplatne, časový harmonogram je k dispozícii priamo v chate.

Možnosť objednania večere /kysucké koryto/ pre 9 osôb v hodnote 90 EUR. V prípade obsadenia chaty na viac ako 5 nocí večera v hodnote 90 EUR pre 9 osôb je GRÁTIS.