Vynikajúce pre rodiny s deťmi!

Chata Yetti je situovaná v nádhernej horskej oblasti Kysúc, priamo v zimnom rekreačnom stredisku SNOW PARADISE Veľká Rača - Oščadnica. Výborná poloha chaty v blízkosti len 1500 metrov od dolnej 6-sedačkovej kabínkovej lanovky lyžiarskeho strediska (v časti Laliky) v kombinácií s prekrásnou okolitou prírodou Veľkej Rače a zabezpečeným pohodlím ubytovania je zárukou dovolenky plnej dokonalého relaxu a odpočinku ale aj aktívneho oddychu, turistiky a športového vyžitia. V zimnom období môžu navyše hostia využívať bezplatné ski-busy, ktoré ich dopravia až priamo k vleku. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež využívaním bežkárskych tratí. V letnom období si Váš voľný čas spestríte okrem bohatých možností turistiky aj cykloturistikou, hubárčením, kúpaním v Rajeckých Tepliciach, návštevou Múzea kysuckej dediny vo Vychylovke alebo letnými atrakciami v stredisku SUN PARADISE s bobovou dráhou, lanovým parkom, horolezeckou stenou, štvorkolkami a trampolínami.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v nadštandardne zariadenej samostatnej chate Yetti, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie až 25 osôb. Chatu prenajímame ako celok pre jednu skupinu hostí, vďaka čomu budete mať v ubytovaní zaručené maximálne súkromie a pohodu.

Chata disponuje dvomi štýlovými spoločenskými miestnosťami s krbmi a LCD televízormi, ktoré sú určené na nočný relax a oddych hostí v kruhu priateľov a rodiny. Nechýbajú tu ani dve kompletne vybavené kuchyne s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál, 6 kúpeľní a lyžiareň umiestnená pri vchode do objektu. Samotná spálňová časť chaty je tvorená piatimi dvojlôžkovými izbami, dvomi trojlôžkovými izbami a útulnou podkrovnou časťou s kapacitou 8 lôžok.

V chate je pre Vás zároveň pripravená sauna, dve vírivé vane, elektronické šípky, biliard, vonkajší stolný tenis a rôzne spoločenské hry. Príjemne posedieť si môžu ubytovaní hostia taktiež na vonkajšej krytej terase s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri chate, kde Vám je k dispozícii 7 parkovacích miest.

Vďaka nadštandardnému vybaveniu ubytovania je v Chate Yetti možnosť usporiadania svadieb, rodinných osláv, teambuildingov, školení či firemných akcií. Veríme, že u nás prežijete výbornú dovolenku s množstvom nezabudnuteľných zážitkov, srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.