Chata so saunou - výhodná cena + pokoj

Chalupa pri potôčiku sa nachádza v krásnej horskej oblasti na okraji obce Oščadnica na Kysuciach blízko známeho strediska Veľká Rača.

Chata má tri podlažia a 3 spoločenské miestnosti. Na prízemí chalupy je vstupná chodba so schodmi do suterénu a podkrovia. Nachádza sa tu aj spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom a kompletne vybavená kuchyňa (chladnička, mikrovlnka, sporák, varná kanvica...). V podkroví je otvorená miestnosť s posedením a so vstupom na balkón, samostatné WC s umývadlom. V suteréne má spoločenská miestnosť krb, biliard, stolný tenis a posedenie. Je tu aj sauna a sprchovací kút.

V areáli chalupy je veľká záhrada vhodná na rôzne hry pre deti. Nájdete tu aj vonkajšie posedenie altánok s krbom a grilom. Hostia majú k dispozícii aj ohnisko s kotlíkom a záhradnú hojdačku. Hneď v záhrade je jazierko s horským potôčikom. Chalupa je vhodná pre rodiny, rodiny s deťmi a slušných mladých ľudí, ktorí dodržujú poriadok a nevyrušujú okolie nadmerným hlukom. Príďte, tešíme sa na Vás!