Drevenička s krbom, pri potôčiku a lese

Chata IVA sa nachádza v obci Oščadnica - časť Závozy, patriacej do okresu mesta Čadca v Žilinskom kraji. Táto veľmi krásna a útulná drevenička je situovaná v tichom prostredí Kysuckých Beskýd, necelé dva kilometre od známeho lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica. Tento priestranný rekreačný rezort poskytuje výborné podmienky na ideálnu dovolenku v ktoromkoľvek ročnom období. V lete si tu oddýchnu najmä milovníci turistiky, cykloturistiky ako aj zábavných a adrenalínových aktivít. Počas Vášho pobytu si môžete vyskúšať lezenie na lezeckej stene či v lanovom centre, jazdu na bobovej dráhe, aquazorbing aj lukostreľbu. V zime areál každoročne privíta tisícky nadšencov lyžovania a snowboardingu s ponukou až 14 kilometrov dlhých upravovaných tratí a špeciálneho snowboard parku s rozdielne náročnými terénmi.

Chata IVA poskytuje celoročne príjemné ubytovanie pre 7 - 8 osôb. K dispozícii sú Vám v nej dve útulné spálne, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková, obidve vybavené štandardným nábytkom, pohodlnými posteľami a voňavou posteľnou bielizňou. Súčasťou ubytovania je taktiež priestranná spoločenská miestnosť s krbom, doplnená o LCD televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač a pohodlnú pohovku, ktorá v prípade potreby poslúži ako prístelka pre jednu osobu. Svoje obľúbené jedlá si tu hostia môžu pripravovať v plne zariadenej kuchyni, vybavenej keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou ubytovania je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžete v upravenej záhradnej časti drevenice s vonkajším dreveným posedením, kde si pri ohnisku či na prenosnom grile pripravíte chutné grilované špeciality. Bezplatné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore ubytovania.

Veríme, že u nás prežijete výnimočnú dovolenku plnú relaxu a skvelých zážitkov. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá