Super cena pri obsadení celej chatz

Drevenica Vlasta je situovaná v krásnej prírode Kysúc, v malebnej horskej obci Oščadnica, v časti Laliky. Vynikajúca poloha drevenice vo vzdialenosti len 1 km od rekreačno-lyžiarskeho strediska SNOW PARADISE Veľká Rača je zárukou dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v štýlovom rekreačnom dome s celkovou kapacitou 20 osôb. Objekt je vhodný pre ubytovanie väčších skupín hostí, zároveň je však veľmi dobre prispôsobený pre ubytovanie jednotlivých menších skupín. V drevenici sú Vám k dispozícii 4 pohodlne zariadené päťlôžkové apartmány. Súčasťou každého apartmánu sú dve spálne, jedna dvojlôžková a jedna trojlôžková. V apartmánoch nechýba bezplatné WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou. Na prípravu vlastných jedál v nich môžete využívať plne vybavený kuchynský kút. Súčasťou rekreačného domu sú zároveň dve spoločenské miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami. Nechýba tu taktiež menšia jedálenská časť či veľká spoločná kuchyňa slúžiaca pre všetkých ubytovaných hostí.

Po dohode našim hosťom radi zabezpečíme služby výborného maséra, resp. pre väčšie skupiny hostí aj stravovanie vo forme polpenzie, prípadne plnej penzie. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete hraním rôznych loptových hier na ihrisku alebo opekaním a grilovaním pri vonkajšom posedení v altánku. Parkovanie je možné priamo pri rekreačnom dome.