Vynikajúci športovo-rekreačný areál!

Chata Michaela je situovaná v Rodinka Resorte - športovo-rekreačnom areáli ideálnom na rodinnú dovolenku. Nachádza sa v malebnej dedinke Oščadnica (v časti známej ako Laliky) ležiacej pod masívom Veľkej Rače na Kysuciach.

Vďaka svojej výbornej polohe v tesnej blízkosti jedného z TOP lyžiarskych stredísk na Slovensku - Snowparadise Veľká Rača - je ideálnou voľbou pre milovníkov zimných športov a zábavy na snehu. Počas príjemného letného počasia sa tu môžete venovať nenáročnej turistike, cyklistike, zberu lesných plodov či adrenalínovejšej zábave na bobovej dráhe, pri aquazorbingu, jazdeniu na kolobežkách a mnohým ďalším aktivitám v rámci areálu.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici s celkovou kapacitou 15 lôžok vrátane prísteliek.

Na prízemí objektu môžu hostia v kruhu rodiny či priateľov tráviť vytúžený čas v spoločenskej miestnosti s posedením pri krbe a s vyhrievanou lavicou. V tejto časti chaty je možné si v plne vybavenej kuchyni pripraviť celodennú stravu, pričom je tu k dispozícii chladnička, mraznička, keramická varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, všetok potrebný kuchynský riad a jedálenské posedenie. Zároveň sa tu nachádza aj jedna 2-lôžková spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie chaty je rozdelené na dva mezonetové apartmány. V prvom z nich sa nachádza 1-lôžková izba s prístelkou, 2-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a v podkroví 3-lôžková izba. V druhom apartmáne sa nachádza 3-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a v podkroví 2-lôžková izba s prístelkou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. K chate prináleží vlastný oplotený pozemok s parkovacími miestami aj altánok s vonkajším krbom a detským ihriskom.

Dokonale si oddýchnete v samostatnom wellness centre so saunou a vírivkou alebo sa zabavíte na multifunkčnom ihrisku s umelou trávou, ktoré býva v zime uspôsobené na korčuľovanie. Ponúkame Vám tiež polpenziu alebo plnú penziu v Kysuckej kolibe (100 m), rovnako Vás radi privítame a obslúžime v požičovni športových potrieb, mini-bufete s posedením, na lezeckej stene alebo Vám prenajmeme Adventure golfové ihrisko. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá