S wellness a multifunkčným ihriskom!

Pozývame Vás stráviť Vašu dovolenku do Chaty Kamilka, ktorá je situovaná v športovo-rekreačnom areáli Rodinka Resort. Chata sa nachádza v pokojnom prostredí pri lese, na okraji obce Oščadnica, v časti Laliky.

Lokalita Oščadnice predstavuje výborný východiskový bod na podnikanie výletov, turistiky, cykloturistiky alebo prechádzok do okolitých lesov, kde si v lete a na jeseň nazbierate chutné lesné plody i hríby. Máte tu tiež možnosť zažiť adrenalínovú jazdu na bobovej dráhe, kolobežkách alebo si vyskúšať aquazorbing. V zime je Oščadnica navštevovaná najmä vďaka známemu lyžiarskemu stredisku Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica.

Chata Kamilka je v celoročnej prevádzke a bola postavená v roku 2007 ako prvá zrubová stavba v areáli. Tvorí ju 7 apartmánov s celkovou kapacitou 35 lôžok vrátane prísteliek. Chata je vhodná pre menšie skupinky, rodinky s deťmi ako aj pre väčšie skupiny hostí.

V každom apartmáne si môžete užívať príjemný relax v dvoch spálňach (2-lôžkovej s manželskou posteľou a 3-lôžkovej so samostatnými lôžkami), ktoré sú vybavené vždy televízorom so satelitným príjmom. Svoje obľúbené jedlá si pripravíte vďaka plne vybavenej kuchynke s keramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom a jedálenským posedením. Samozrejmosťou každého apartmánu je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Rodinke s deťmi radi poskytneme prístelku, detskú postieľku a detskú stoličku.

Na prízemí objektu sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s biliardom, stolným futbalom a pohodlným posedením. Na poschodí nájdu hostia detský kútik a rôzne spoločenské hry. V chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pred chatou si na detskom ihrisku prídu na svoje najmä detičky, zatiaľ čo dospelí môžu relaxovať pri veľkom altánku s multifunkčným krbom a posedením. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Pre maximálny komfort hostí počas pobytu sme pripravili wellness centrum so saunou, vírivkou a multifunkčné ihrisko v lete vhodné na futbal, v zime na korčuľovanie. Ponúkame Vám tiež polpenziu alebo plnú penziu v Kysuckej kolibe (100 m), služby požičovne športových potrieb, mini-bufetu s posedením, ako aj možnosť vyskúšať si lezeckú stenu a hru golfu na Adventure golfovom ihrisku. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Chate Kamilka!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá