Drevená chata blízko lesa so saunou

Útulná Chata EVETA je situovaná pri lese a potôčiku, v tichom prostredí, na okraji obce Oščadnica - Lalíky, v okrese Čadca na Kysuciach. Neďaleko sa nachádza známe lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača.

Krásna okolitá príroda Vás zláka na prechádzky, zber lesných plodov a hubárčenie. Plno zážitkov si odnesiete aj po výlete skanzenu Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke, kde sa preveziete historickou lesnou železničkou s parnou lokomotívou, navštívite Kysucké múzeum v Čadci, prípadne unikátny Slovenský orloj v Starej Bystrici. Ak máte chuť si zaplávať, odporúčame návštevu Mestskej plavárne či kúpaliska v Čadci. V lete sa môžete s deťmi zabaviť na Dedovke vo Veľkej Rači s množstvom rôznych atrakcií (trampolíny, lezecká stena, bobová dráha, zjazdy na bicykli, aquazorbing, lukostreľba a iné).

Naša Chata EVETA Vám počas celého roka ponúka ubytovanie v štyroch izbách s celkovou kapacitou pre 11 osôb.

Na prízemí chaty je veľká spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom, CD a DVD prehrávačom, videom a rádiom. Rovnako tu nájdete aj spoločenské hry, ktoré si môžete zahrať, zabaviť sa a prežiť tak krásny večer v spoločnosti najbližších. Priamo so spoločenskou miestnosťou je prepojená plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Nechýba tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, stojanom na sušenie prádla, fínska sauna s ochladzovacím bazénikom a samostatná toaletu.

Pokojný spánok si doprajete v jednej zo štyroch spálni, každá so samostatnými lôžkami, nachádzajúcich sa na poschodí chaty. Vyspíte sa v dvoch 2-lôžkových spálňach, jednej 3-lôžkovej spálni s balkónom a posedením, jednej 4-lôžkovej spálni s balkónom a posedením. Na tomto poschodí sú pre našich hostí k dispozícii dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Pri chate je možnosť posedenia si na záhradnom sedení, opekania alebo varenia gulášu na voľnom ohnisku. Vaše autá zaparkujete priamo pri chate. Príďte a zregenerujte svoje sily u nás na Chate EVETA. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov